bugün

(bkz: uludag sozluk le ilgili sik sorulan sorular)
karmanız eksilerdeyse, din istismarı yaparsanız, atatürk ve cumhuriyet hakkında hakaret içerikli entryler girerseniz bir yandan da rte yi ve şehzadelerini överseniz rahatlıkla ödüllendirilirsiniz. tabi bu özelliklere sahipseniz tıvitırdaki akgençliğe katılıp cebinizi de doldurabilirsiniz.
sağlam yalamanız gerek. dakikada 1500 dil darbesi atamıyorsanız hiç denemeyin.
bir derdim var butonundan başvurunuz uygunsanız olursunuz.
öncelikle karaktersiz olmalısınız. Aşikar. Insan hiç insanı gammazlar mı?
Yalayınca, sözlük sahibi bile oIunur.

ben biy gammazım =)

Not istenir ve olunur
Gammaz, amele olum ne yalaması.

Gammazlama başına para almıyoruz onu da bi not et.
müracaatı nere yapıyoruz?
ekşi sözlük'ten mynet sohbetten defalarca bu sebepçe atılmış ama bir kere bunlara kafa yormamış kimse sorusu.
gammazlık ne hiçbir fikrim yok. işin esası merak da etmiyorum.
alayınızın amına koyayım.
görsel
Beyle.*
hadi trollerin sevmemesini anlarım da bu kurallara uyan kesim neden bu gammazlara söver durur. ismi pek hoş değil ondan galiba.

gammaz: Birinin sırlarını, davranışlarını, düşüncelerini gözleyip başkalarına bildirerek çıkar sağlayan kimse.
gammaz olup da napıcaksın sorusu akıllara gelir.
küçükten ispitleme işine başlamış olmak gerekir, sınıf arkadaşlarını, kardeşlerini,vs.
Merak edilendir.

Eski emektar ve emekli hesabımla beraber bu sene 6. Yılımı doldurmuş bulunmaktayım sözlükte.

Biri beni gammaz yapsın da oyalanayım istiyorum.
Bir derdim var'a yazmak suretiyle gammaz olunabilir.

Zaten 2 dakikada yapıyorlar.
eskiden gammazdım yine olayım dedim. şartları taşımıyorsun diye mesaj atmışlar. randevu aldım silikon taktıracağım.
Gammazım. Gammaz olmak için hiçbir şey yapmadım. Memelerim silikon değil. Lens de kullanmıyorum.
Gammazim hakaret ve küfür olursa görevimi yapıyorum. Diğer türlü rötuş isteği atıyorum o kadar.

Bir derdim var da yazmak yeterli.
Ben bana söylenmeden olmuştum seneler önce. Ara ara her girişimde sırf entry takip için giriyordum. Bu aralar yazmak, okumak için takılıyorum. Ne var ne yok, kim kimde ne kadar?