bugün

Kucuklukten beri soyle bir gucumuz olsaydi dedigimiz insandan insana degisen ozellikler.

Ben istedigim kisilerin dusuncerini okuyup yonlendirmek isterdim.
Görünmez olup ışınlanabilmek. Bir de her yazdığım formata uysun isterdim. Ne de olsa bunlar pek uymuyor. Zall hani anket yasaktı?
insanların düşüncelerini okuyabilmeyi ve bu özelliğimin insanlar tarafından bilinmesini isterdim. *
özel güce gerek yok, geçen kavga ettiğim puştu dövecek kadar gücüm olsun o bana yeter.. amına koyacam amına...
arkadaşlarımın aklına sözlük kurallarını sokmayı isterdim.
Hayattaki tum okuz,odun erkekleri yok etme gibi bir guc olsun...
elimde bir değneğimin olup bu değnekle tüm dünyada barışı sağlamak isterdim. adaleti sağlamak isterdim. kardeşliği sağlamak isterdim. düşünce özgürlüğünün, medya özgürlüğünün yasaklandığı ülkelerin devlet yöneticilerinin kafasının içine biraz mantık yerleştirmek isterdim.
Bir saat sonrasini gorebilmek.
Sans oyunlari falan yalan okurdu. Ha iddianin amina kordum.
(bkz: cinnet getirmek)
vallahi benim zaten bir özel gücüm var. memişlerimden ateş püskürtebiliyorum.

bazen memişlerimin ateşini sözdürmek zor oluyor. lakin kamuran bunu başarıyor. ihihiihihihihihi.
(bkz: akıl okuma)
istediğim hayvana dönüşebilme.

edit; sakıncaları var tabi. 2 saatliğine sinek olduk diyelim, it oğlu it birinin gelip gebertmeyeceği ne malum.
tabiki de ejderha çağırabilmek.
insanlarin kalbinden gecenleri gozlerinden okumak isterdim.
Kesinlikkle karşımdakinin düşüncelerini okumak isterdim.
zaman hükmetmek (durdurmak, geçmişe ve geleceğe gitmek vs.).
Save load yetenegi ve sinirsiz save hakki.
zaman kontrolu || zamanin icinde seyahat edebilmek; gecmis ve gelecege.

(bkz: doctor who)
(bkz: Hiro Nakamura) (bkz: heroes)
nasıl bir özel gücüm olmasını istediğimi anlayabilmemi sağlayacak bir özel güç isterdim. (bkz: kararsızlık)
Ölümsüz olmak. Sonra her 130K yapabilirsin zaten.
zihin hatta kalp okumak. lazım.
Işınlanabilme.
Teleportasyon.
hızlı olmak.
(bkz: yenilenmek)