bugün

bana da keko şeysi gibi gelir her zaman. ama çok seviyorum. yani ayda 1-2 vaktim varsa 3-4 kere içerim. böyle de kendimle çelişiyorum. bu arada ismail yk nin yeni şarkısı çıkmış gördünüz mü?
Asiri bas agritmasa cok hos bisey de iste..
Fakir heroini.
Demin içtim. Gül nane.
Son zamanlarda damla sakizi - nane iciyorum mukemmel ikili. Deneyin.
HiNTLi KEŞLER SAĞOLSUN.
başlarda anasonlusu kesiyordu, şimdi o da işlemiyor. bu meretleri ağırlaştırmanın bi' yolu var mı?
"Pişt yavru alim mi seni he??" aklıma saçma biçimde bu geliyor..
Keyif işidir.

Şimdilerde lololo oldu herkesin elinde selfie objesi halinde.
ilk defa çilekli olani içtim beğenmedim boşuna para veriliyor .bir numarası yok.
instagramda zirt pirt foto atilan tutun ürünü bide mal gibi soluna sagina bakarak cekiyolar AMK.
Ayy çok seviyorum ama öksürtüyor. içine çekerken fokur fokur ses çıkıyorya muhteşem.
kalahari çölünden ithal edilme kaçak nargile tütünü sanırım.

o nasıl ambalaj öyle.
yılladır her akşam, aynı kafede, aynı aromayı içtiğim sırdaş içeceğim. sakız naneye devam...
--spoiler--

Hep nargile gidiyoruz biraz da ayvagile gidelim

--spoiler--
Günümüzde etrafından ve ya sadece popüler olduğunu duyup gördüğü için içmeye başlayan insanlar çoğunluktadır.

Bu gibi şahıslar 20 -25 dakika içip nargileli fotoğraf attıktan sonra sosyal medya hesaplarına nargileyi bi kenara itip mundar ederler.
Yahu zaten bu meredin açılıp kendine gelmesi en az 15 -20 dakika sürüyor, yapmayın yazık vallahi.
Gümüş olanı iyidir. Evet.
dumanını içime çeke çeke kendimi öldürmek istediğim tütün ürünü. nasılsa bir gün öleceğiz, atın ölümü arpadan olsun misali.

edit: yaşayasım yok sayın eksileyen. ölmek istemeden önce de size mi danışacağız?
gittiğim her mekanda karşıma çıkan mide bulandırıcı bir alet.
suriyelilere keyif veren plaj afrodizyakı.

görsel
Yuvarlak çıkarıldığında tadından içilmeyen efsanedir.
yılda en fazla 3 4 defa içtiğim tek tütünlü keyif şeysi.
sadece uzaktan kokusunun güz<el geldiği zımbırtı. sağlığa hayvan gibi zararlıdır.
son zamanlarda kekoların, kezoların ağzının emziği olmuş tüttürgeç.

o dumanı kameraya üfleyip fotoğraf çekilmeyeni sikiyorlar zaar.
görsel şu avrupa tarzında nargile içebileceğim yer istanbulda bulamayacağım sanırım. varsa bilen dm beklerim.