bugün

10 yazardan 3nde gorebilirsiniz. edepsiz basliklara "yeter artik bu basliklar kaldirilmali" deyip sozluk kizlarina kendine cekmektedirler. ancak bir yandan da yazilanlari zevkle okumaktadirlar.
kizlar bu oyunlara gelmiyoruz.
Beyni var taklidi sozluk kizlarindan bir adim onde olan erkeklerdir.

Ya fotograf paylasiyosunuz diye kiziyodum,

Ama siz dusunmeye cabalayinca,

Cok daha icler acisi sonuclari oluyo.

Bence de sizin yapabileceginiz en ust duzey is sozlukte gotunuzu basinizi ifsa edip,

Edep ve hayadan kilometrelerce uzakta bi tavirla,

Kendinizi sozluge peskes cekmektir.

Boyle devam edin.
hanım kızlarımızı uyaralım!

namuslu ayağına yatıp sözlüğümüzün güllerini solduruyorlar.

he mesela;

ismi lazım değil şu ana kadar sözlükten 5 hanım kızımızla buluştum.

bunlardan 3 kişiyi yatır gezeriz diye kandırdım, hop organ mafyası saolsun 4 böbreğini alıverdi(1 tanesi çok çirkindi inisiyatif kullanıp iki böbreği de almışlar).

diğer 2 hanım kızımızla ciddi düşünüyordum, kendi kullandığım şiringa ile ellerimle bastım eroini.

(bkz: he sevmiyor muyum seviyorum)
kimse kimsenin içini bilemez, hele klavye başından hiç bilemez. bu yüzden kimseyi yargılamamak gerekir. adam belki cidden namuslu, nereden bileceksin. zaten öyleyse karıyla kızla işi olup onları harcamaz.

ha tabi ayak yapan illa ki vardır onları da kızlar ayıklamalıdır.
yüzde 70'lik kısma girmemle beni mutlu eden durum. yalnız "yeter artık bu başlıklar kaldırılsın" gibi bir şey deyip de hiçbir sözlük kızının özelime gelip "evet haklısın bence de :] beni kendine çektin hadi sevişelim" gibisinden bir mesaj attığını görmedim. sevişme sebebim bu olacaksa kendimi geri zekalı addederim.
güncel Önemli Başlıklar