bugün

açık ve net konuşuyorum, kadınların %70'inin girdiği klasmandır. verebilitesi en yüksek kızlardan bunu duyuyor olmamız gerçekten ironik. hayatı boyunca haram sekse uzanmamış kızlar bunu sürekli dillendirmezler genellikle. hatta koruyabildikleri ahlakları onları daha erdemli işlere yöneltir. bu insanın doğasıdır. bu insanın çalınan minareye kılıf bulma telaşıdır. bu bir yavşaklıktır.

"namus iki bacak arasında değildir tamam mıa?" bak.. yalan.

evet kuzucum, namus iki bacağın arasında bir kadın için. sen bekaretini bir kere bozdun mu sonra üzerinden kimler geçmiş anlayamıyoruz. yalanın da sana göre bir hududu olmadığına göre evet, kadının namusu iki bacağının arasındadır. aksini iddia eden ağır yavşak, ağır kezban ya da bekaretini bir aygırın zevkine sunmuş beleş seks kölesidir.

kimsenin günahı bizi ilgilendirmez. lakin günahınıza kulp aramayın, nefsinize yenik düştüyseniz he diyip geçin. günahınızı şirin pazarlamak sizi kurtarmaz.

sizi persona kurtarır.
namus bacak arasında değil kafadadır. herkes toplumun genelini rahatsız etmediği sürece özgürlüklerini kullanabilir.
kimsenin namusu kimseyi ilgilendirmediği için aramaya luzum yoktur. ya kafayı sürekli bacak arasına takıp, uzun entry girenlere ne demeli ?
(bkz: namusun yerini tespit etme komisyonu) raporlarından habersiz kaşarın halleridir.
kaşardir.. ve catır çatır yenilmelidir..
bel altı hariç üstüyle sınırsız fantezi yaşayan kızların namuslu olduğunu bizlere gösteren kaşardır.. öyle tepkiler almış bu kaşar..

ne içiyorsunuz lan siz?
Namusun beyinde olduğunu bilen kaşardır.
" ya nerede?" diye sorulması gerekir ama cümlesini devamı " ben de bakireyim ama bu düşünceyi saçma sapan buluyorum çünkü bu görüşe göre tecavüze uğrayan bayanlar fahişe oluyor ki bu tam bir mallıktır." şeklindeyse sonuna kadar haklı kızdır.
namusu bacak arasında arayan dallamaları üzmüş olan kaşardır.
kimseyi bağlamayan kız bayandır.

size ne oluyorsa artık, misal al beni yaşım 21 bakirelik hak getire oh ne güzel size ne yani? hayret ya yemin ederim. babam düşünmedi beni bu kadar buradaki namus bekçileri kadar allahım yarabbim ya.
"Or*spuluk beyindedir" diye düşünüyordur muhtemelen.
Yabancilar icin gecerli olan bir sozdur. Gercekten bekarete onem vermelerine ragmen sadakat olar icin onemlidir .
Kisacasi yabanci bayanlar sadiktir.
kapısının önüne uyarı niteliğinde bir tost makinesi koyup kaçmak gerekir.
Kadının bacak arası değil aklı bakire olmalı.
kendini avutuyordur.
babasına bunu söylemeyi cesaret ettiği takdirde artık iki bacağı olmayacağından namus aranamayacak kızdır.
(bkz: namusun neyini tartışıyoruz evlenmezsin olur biter)
orospuluk zaten beyindeyse bunu eyleme sokacak kaşardır.
namusu nerede arayacağımıza dair alternatif bir adres göstermesi gereken kaşar.
O değil de Bazen beyin kafatasında olmuyor.
Ege bölgesindendir.
oral yapınca da namus gider demek istiyor olabilir.
O kaşarın namusu iki bacak arasında değildir, oradan çoktan kayıp gitmiştir. Neresinde olduğunu kendisi de bilmez.
kendisine bu konuyu boğazdaki yalımda tartışmaya ne dersin dediğim kaşarella.
aynı götlek yazarın küfür ettiği güzel insandır. Bi bitmediniz. Sakın ha kız evladınız olmasın. Sizin bağnazlığınız yüzünden mervelere gider. Acınası ve öldürülesi arasında bir yerde karaktersizliğiniz.