bugün

namazın yararlarınını bilmeyen bir zihniyettir. çünkü namaz kılanlar manevi ve fiziki
olarak çok sağlıklı olurlar bunun yanında ahirete hazırlanırlar. diğer yandan yoga yapanlara
baktığımız zaman düz adam olarak gelenler düz adamlığa devam eder üstelik te para verirler. zaman ve para israfı. bir özenti sembolüdür.

(bkz: namazın faydaları)
(bkz: ahiret)

edit: eksileyenlere sesleniyorum ben. namazı spor yerine koymadım. sadece yoga yapanlara allahın emri olan namaz kılmayı tavsiye ettim.
(bkz: bir gün herkes müslüman olacak)
tamamen kişiye kalmıs bi durumdur. hiç kimseyide ilgilendirmez. isteyen istediği yerde nası isterse ibadetini yapar efenim.
zaten yogayı namaza bakaraktan çıkarmışlar. en azından namaz kılarken hem spor hem ibadet etmiş oluyorsun.
birbirinin ikamesi olmayan şeylerdir. ayrıca namazın ya da yoganın ruhen faydalı olması için önce inanarak yapılması gerekir. allah'a inanmayan birine namaz ruhen faydalı olmayacağı gibi yoganın da saçma olduğunu düşünen bi kişiye faydası olmaz. beden için faydalarına gelince adama git spor yap derler. yani bir şeylerin yararlı olduğunu anlatmak istiyorsak doğru yerlerden doğru argümanlarla vurmalıyız usta dedirtir adeta.
Namazı bir spor türü olarak görenler için gayet normal bir durumdur. Fakat namazı sadece yaradan emrettiği için kilanlar açısından söz konusu bile değildir.
yoga'ya gittim dönücem.
BOK YEMEKTiR EFENDim.
bu dinsiz münafıklar aynı zamanda kilo vermek için ramazanı beklemeyip, diyette yaparlar. bunların ben götüne koyayım afedersiniz günaha da girdik ama.

gün geçmiyor ki bir yeni nesil doğmasın!
gün geçmiyor ki bir yeni nesil sıçmasın!
namaz yoga aracı değildir, allah rızası için kılınır.
-nişantaşı'nda yoga'ya yazıldım!
+onlar sana yazıldı haberin yok.
canlı bomba eyleminen önce istenen motivasyonu sağlayamayabilir.
insanların kendi tercihi saygı duymak gerekir ama inanan bir insanın namaz yerine yogayı tercih etmesi çok saçma.
Yoga yapmak yerine de namaz kılıyordur.
ebru şallı ile sağlıklı namaz teknikleri.