bugün

öbür dünyada zebaniler tarafından takla attırılmak isteyen mümiminin sportif aktivitesi.

tırtılsal edit:açtığı başlığı başkasının üstüne bırakan zihniyeti kınıyoru.m
(bkz: manyak mısın lan sen)
(bkz: bilinçli olarak maymunluk yapmak)
muhtemelen takla atıyorken namaz kıldığını zannetmektir ki yazıktır allah affetsindir.
saçma olmasına saçma ve savsata bir durum ama insan gözünün önüne secde edecekken hoppala diye takla atan derviş getirincede kendini tutamıyor.*
tüm yazarlar başlığı açan zata takla atarak kafa atmalarına ragmen moderasyonun sesini çıkarmaması dini konularda ne kadar hassas bir sozluk kuralları olduğunu düşünmeye sevk edip endişelendirmektedir hepimizi.
(bkz: biz onlara şebek diyoruz)
(bkz: ya siz)
önce etrafında şaşkın bakışlar tarafından izlenecek harekettir. sonra bilinçli cemaat bu vatandaşa yaptığı davranışın nedenini sorar. mantıklı bir açıklama bekler. gelmezse allah ıslah etsin seni derler. camilerde çok sık karşılaşılmayan bir harekettir ayrıca.
huşu içinde namaz kılarken birden yaptığı işin amacını unutup şebeklik yapmaktır. Kişinin dişlileri sıyırdığına işarettir.
(bkz: başlık açarken bilinçli olarak kafayı yemek)
hayır ben taklanın bilincsizi nasıl oluyor orda takıldım diye insanın kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olan takla atma eylemidir!**
düşünmesi güzel olan, güldüren başlık. Camide olması hoş olmayan gayri ciddi hadisedir tabi. Olmamasıdır olması gereken. Fakat olur da en arka saftaki vatandaş tüm cemaat ayaktayken takla atarsa, camide topluca düşüm yaşanması muhtemeldir.

(bkz: domino taşları)
(bkz: çocukluk)

(bkz: teravih namazı)
allah a, seviyesi düşük espri yaparak hoş görünmeye çalışmaktır.
(bkz: yaran baslıklar)
(bkz: hepimiz soytarıyız)
yapan kişi 0-6 yaş grubundan değilse cemaat tarafından zıplatılacak kişinin densizliğidir.
(bkz: namaz kılarken cami imamına aduket çekmek)
şayet takla, söylendiği gibi bilinçli değil bilinçsiz atılıyorsa günahı yoktur.

(bkz: bilinçsiz takla atmak)
(bkz: post modern namaz)
(bkz: anne namaz kılarken sırtına binmek)
namazın ziyan olmasına neden olacak hareket.
allah tarafından çarpılınca bilincini yitirebilecek kişidir.*
güven

özveri

tecrübe ister.

hem allah ta hoşnut olur bundan, ben olsam sıkılırdım hep aynı hep aynı..
oflu bir hocanın bulunduğu camide tekme tokat dışarı atılmakla sonuçlanacak densizlik.
cemaate yabancı bir arkadaşa yapılması düşünülen şaka olarak çok iyidir, tavsiye edilir. lan dini rükünleriyle şaka olur mu diyen zavallılara da cevabım, olur; hem de bal gibi olur. ölçüsü iyi tutturulmuş her şaka hakikatle olan ünsiyetin seviyesi hususunda şaşmaz bir göstergedir, hem üzerinizdeki gerginliği de alır. ayrıca son araştırmalara göre dine isnad edilen tabudur, dogmadır, asık suratlıdır gibi saçmasapan suçlamalara da birebir iyi gelir. şaka lan şaka! *