bugün

nemrudun kızı taş gibi..

ama işte ruhu leş mübareğin..

güzel ama salağa hasret kaldık şerefsizim..
Bu gece Muharrem ince tarafından itin gözüne sokulacak olan şey.

Edit: şu an orada olduğuna pişman oldu bile.
Ve muharrem ince vurdu gol oldu...
Rezil bir kadın. Rte gittikten sonra bu ve bunun gibilerin halleri nice olacak merak ediyorum.
Muharrem ince'ye taşralı bir okuldan mezunsunuz dedikten sonraki yediği ayar kendisini bu gece uyutmayacak.
Vurmayın yeter kişisi . An itibariyle memleketin en acınası haldeki kadını .
gerçekten güzel ve çekici bir kadındır. akıllıdır da güçlünün yanında durur. yarın muharrem abi gelsin hemen muharreme döner. bence ideal bir eş adayı.
Rasim gibi herife nasıl bakıyor anlamak zor. Taş gibi maşallah. Evet.
rte gidince yanıma kum torbası olarak alacam

(mayış + sikorta + ful akbil)

canım sıkıldıkça basacam kırbacı.
bu malum zihniyetin ne derece hastalıklı ne derece beyinsiz oldugunun kanıtlarını gösteren başlıktır.

ya etnrye bak ya bu nasıl beyinsizliktir, bu gece oturdum incenin verecegi müthiş ayarları bekliyorum ya kuş beyinli nostradamus musun sen? nerden biliyorsun ayar verecegini.

angut öyle kendisini şartlandırmış ki aslında söylenecekle hiç alakası yok belli burdan belli, adam holigan adam fanatik gözü dönmüş.

yahu program başlamadan ince ayar verecektir diyro ya ahahaha bu nasıl gözü dönmüş bir yobazlıktır.
bu gece muharrem ince den çok darbe aldı.
ortalama bir pinpon müsabakasında
pinpon topundan daha çok vuruldu bu gece kendisine.
malum programda gazeteciden çok akp sözcüsü gibi davranan tip.

sürekli bir akp savunması, sürekli bir akp güzellemesi. ya arkadaş ya gir partide görev al ya da açıkca de ki ben yandaşım yalamayım.

böyle abuk bişey oluyor.
iktidar yalamasi tv kisisi.
(bkz: 40 yıllık dondurmacıyım böyle yalayanı görmedim)
Vurun vurun daha ölmedi!!!
Yıllar önce dahi kendisinin, kocasının, erkan tan isimli şaklabanın fetö nün en sadık kiralık kalemleri olduğunu cümle alemin bildiği ama nedense kendilerine kimsenin dokunamadığı gazeteci, ya kullanım süreleri dolmadı henüz, yada kendileri kıvırıp, fetöyü de iktidara sattılar.
Bir gazeteci. Şu kadının tayyibi sevdiğini, onu savunduğunu iddia etmek için insanda ağır feraset eksikliği problemi olması lazım. Tam bir tayyip düşmanı, sadece zamanını bekliyor.
borsada 2 saatte %45 değer kaybeden yandaştır.
Derdi muharrem ince'yi parlatmak olan yancı. Sıkıştırmak istese ağlatır, bunun için zekaya bile gerek yok aq.
içkiciyi tokat manyağı yapan afet.
ince yargitay baskaninin doguya 1 gunlugune gidip daha sonra da batiya atamasi yapildigi olayi anlatinca bildigin oflayip pufladi lan kari.
olm o kadar zoruna gidecekse niye bu tur programlara katiliyon? aha onu gectim ince'yi yipratmak kim sen kim mk? ahaha.

budut:

--spoiler--
yargıtay başkanı değil de bir siyasinin yeni hakim olmuş yakını yargıtay'a tetkik hakimi olarak atandı.
--spoiler--

olayin ozu bole bisidi sanirim.
-Sayın ince neden menderes mitinginde adnan menderes'i anmadınız?
-Bırakında neyi nerde yapacağıma ben karar vereyim.

-Sayın ince add soruşturmasına ne diyeceksiniz?
-Bunu add genel başkanına sorsanıza. Muhatabınız ben miyim?

Bi yanık koktu sanki değil mi?
günümüz türkiye’sinde ne yazık ki gazeteciliğin geldiği noktayı sorularının magazinselliği, soyunduğu avukatlığı, kalitesizliği, her katıldığı programdaki çaçaron halleri, söylemlerindeki o ince vahşiliğiyle gözler önüne sermiştir.

t:Vatan toprağına keçilerin otladığı kaya parçası diyen bir omurgasız

http://www.cumhuriyet.com...in_savas_mi_yapalim_.html
Çok hoşuma giden kadın.
Kocası ile birlikte sürgüne gönderilmesi ülke yararına olacak kadın, gazeteci olmadığı da kesin.
muharrem ince'nin magmaya sokup çıkartmayıp orada bıraktığı organizma.