bugün

(bkz: andropomorfik var ondan verelim)**

tanım: mısır mitolojisinde, evren yüce ruhsal varlık andropomporfik'in "lan 22 milyon senedir dolu tabanca geziyorum adamım, karı da düşmüyor paso elizabeth, paso eleanor" diye hayıflanıp star tuvaletine giderek psiko deliğe attırması ile oluşmuştur.

ancak atmık çıkış şiddeti'nin tetiklediği kozmik enerji ile yeni bir aydınlanma ve tekamül sürecine giren andropomporfik, "ılaaaan, ılaaan ben niye şinciye kadar düşünemedim. sözlüğe dalsam, ortamlara girsem, ateist takılsam ne biçim hatun düşürürüm ha" diyerek muladhara çakrasını ve ışık çıkma noktaları* harmonik şekilde osurtup, turan dursun başta olmak üzere değişik kıyl-ü kaal kitaplarını yaratmış ve sözlüklerde salyalar saçarak anlatmak için okumuştur.

ancak kendisi hata yapmıştır bu düşünceyle. zira evrenin negatif yönü bu hatayı ispatlar. bu negatif yön 31 sayısının bilimsel aydınlığını görememesinden ve 31'den kaçmasından kaynaklanır. halbuki aşık memo bu gerçeği görüp kendisine demiştir ki:

Tut barrağı, çek otuzbir, bakma köte ve dama
Otuzbirdedir hakîkat, fikfik bir yanılsama.

ben o kadar dedim, "az birşey beklese bu davarzan, iki gram insan olsa, karı da düşerdi kendisine, arap putu diye saçmalamakla nereye kadar" dedim.

"ama bu da onun yolu, onun hatalarıdır, gençliktir, elden ne gelir. bize de yarattığı düşünce kirliliğine tahammül etmek düşer" dedim.

demedim mi ibrahim?
güncel Önemli Başlıklar