bugün

2 temmuz 2010 saat 19:30' da bursa' da mık' ta düzenlenecek zirvedir. kamil, kamil' in kardeşi onur konuklarıdır.
oğlum gel bak lan dediğim zirve. zirve boxta yerini aldı listeye girin lan.
kamil' in de katılacağı zirvedir. ona göre beyler.
daha önce farketseydim katılabileceğim bir zirveydi. bundan 5dakika önce yarına iş çıkarmamla beraber tüm hayallerin yıkıldığı an olmuştur, tahminlere göre eğlencesi bol bir zirve olacaktır.
beyler bayanlar akşam 19:30 da hepinizi orda görmek istiyorum. listede bir kişi eksik çıkarsa alayınızı sorumlu tutarım. oğlum gelin muhabbet süper olacak bak tanışmayan varsa tanışsın kamil' le. kamil abidir, candır, kraldır.
vay arkadaş 2 yıl mık' ın orda oturdum bi kere orda zirveye katılamadım ona yanarım.
5 saat sonra gerçekleşecek olan zirvedir. mık' ta çay 1.50 tl oldu ona göre lan. parasız gelip de rezil olmayın.
onur konuğumuzun kamil' in saat 20:00' de teşrif edeceği zirvedir. assolistler son çıkar diye boşuna dememişler. oğlum o değil de param yok lan çay ısmarlar mısınız?
uruguay-gana çeyrek final maçını gölgede bırakacak zirvedir.
(#8551368)
sporumu yapıp gelicem.
lets write çay ısmarlıcakmış bana. topik.
oğlum bak 2 saat kaldı hala para yok hala demedi ki biri çayın benden rahat ol. bak iptal ederim lan!
öncelikle saat 19:30' u bir 15 dakika geçirebilirim sevgili zirve katılımcıları. sebebi de az önce paçasını yırtmış olduğum pantolonun değişme zaruretinin bulunması. 19:30' da gelin siz tanışın kaynaşın sonra da bizi dışlayın biz gelince neyse, birbirimizi nasıl tanıyacağız sorusu zirve öncelerinin en ciddi tartışma konusu olup genelde birbirini tanıyan yazarların birbirini görmesiyle ya da ulan sağda solda yazar avar mı acaba diye düşünülüp yüksek desibelde sözlük muhabbeti yapılmak suretiyle aaşılmaya çalışılmışsa da bunlar pek başarılı bulduğumuz yöntemler olmayıp (özet geç lan seslerini duyar gibiyim) sizleri dazlak adamın yanına oturmaya davet ediyorum. evet o adam ben olacağım.
mis gibi zirveydi.
kamil abimizle tanışma şerefine eriştik.
doktor bombaydı.
sohbet çok hoştu.
ortam şendi.
adsoyad ın atraksiyonları beni benden aldı.
velhasıl, gelmeyenlerin çok şey kaçırdığı zirve oldu.

o bu değil de, kamil, abimsin. valla. *
'enee kaçırdım lan!' zirvesi. *
tarihin tozlu raflarında yerini alan eğlenceli bir zirve organizasyonu olmuştur. organizatör johnnyturhan'a teşekkürler.
gençler toplanmış, bizim mekanımızın yanında takılmışlar. eyv.
öncelikle gelen herkese çok teşekkür ederim. yani abartı gibi gelebilir ama ben bu zirvenin, çok uzun yıllar sürecek arkadaşlıkların başlangıcı olabileceğini düşünüyorum bir iki yazarla. herkes için nickaltı yazmak ya da tek tek burada nick vererek bir şeyler yazmak istiyorum aslında ama kendilerini hatırlayıp nicklerini hatırlayamadığım insnalar var. o yüzden emin olduklarımla ilgili bir iki şey yazmak istiyorum şimdilik;

kamil; abimdir, candır. o zaten onu ne kadar sevdiğimi bilir buraya bunu yazmamam bile gerek yok aslında.
kamil' in kardeşi; kamil neyse o da odur benim için. hani kardeş gibiyiz deyip abartmayayım ama ben kamil' i de, kardeşini de kuzen gibi görüyorum zaten -salak tanım oldu ama anlar o anlar- *
pseco; bu adamla biz dost olacağız sanki belli oldu bu.
salim ile mikael akerfeldt; yine iyi arkadaş olabileceğime inandığım çok naif bir adam. çok memnun oldum gerçekten onu tanıdığıma.
dobrowski, adli vaka; onlar bizdendi zaten.
budunyanindisindan: dilerim daha uzun uzun sohbet etme imkanlarımız olur. ayrıca yaşına hala inanamamaktayım.
cokacayipsey: aynı şekilde hala yaşına inanamadığımdır kendisi. tekrar görüşmek dileğiyle ki görüşeceğiz de zaten.
CatStark; bal' dan olması lazım * görüşeceğiz daha görüşeceğiz *
tiamoamour: tekrar görüşüp daha fazla sohbet etmek istediğim biri kendisi. olacağına da inanıyorum bunun.
lets write: bal' dan olmaması lazım * yine de görüşeceğiz lan görüşece.... lan bir dur lafımı kesme ya *
Cagliari: abilerden diğeridir.
adsoyad: her zirveye gelmesi, ancak fotoğraf makinesi getirmememsi dileğiyle. *
herzamankafamguzel: onun da benim gibi düşündüğünü umuyorum. daha birlikte geçirilecek çok zamanlar var onla.
bir de irish vardı da tam çıkaramadım nicki şimdi ama bayadır göremiyordum kendisini, görmeyeli yazarlığı da bırkamış. tekrar yazması dileğiyle.

tabii sevgi, saygı, çiçek, böcek gibi bir yazı oldu farkındayım. yani bursa' nın en güzel, en düzgün 15 adamımı toplandı lan oraya diye düşünebilirsiniz de ama şunu söyleyeyim; kimsenin ön plana çıkmaya çalışmadığı bir zirve oldu bu ve ben şununla bir daha görüşmesem iyi olur dediğim tek bir kişi bile olmadı benim açımdan.

ayrıca özel mesaj atsın isteyenler msn, face vs. ekleşelim *
tadı damağımızda kalan, hiç bitmesin istenilen denilebilecek zirvelerden biridir. katılan herkese teşekkürler.
güzel zirveydi. geç geleceğimi belirtmiştim. geldim de.

ilk dikkatimi çeken cokacayipsey'in durgunluğu idi. kendisini bu şekil görmeye alışkın değildim garipsedim biraz.

ikinci dikkatimi çeken ortamdaki kıvırcık saçlı insan sayısının çokluğu idi.

bir ara muhabbet koyulaştı.adli vaka terörün nasıl son bulacağı yolunda önemli ipuçları verdi,johnnyturhan bursa anadolu lisesi'ni anlattı, herzamankafamgüzel iki dinle bir söyle sözünü abartıp, yirmidokuz dinleyip üç söyle haline getirdi, ama belki dinlediği 29 şey çok değersizdi ama söylediği üç çok değerliydi.

kamil ile zirveyi kapatmak çok güzeldi, insana huzur veren bir güleryüzü ve çok hoş bir sohbeti var kendisinin. adsoyad aynıydı işte filmlerdeki gibi bir insan nasıl anlatayım. psecosonradan geldi, sevindirdi. budunyanindisindan ile konuşma fırsatı bulamadığıma üzüldüm, ama yine de çok hoş sohbet biri olduğunu belli etti kısa süren sohbetimizde. dobrowski'ye zaten hep kanım kaynaktı( ben buldum bu lafı), bu zirvede de varlığı ile mutlu etti beni.şimdi herkese bir şey yazardım ama yoruldum uğraşamam hiç.