bugün

muhtemelen atatürkten artık bi fayda gelmeyeceğine inanmış kişidir. ölülerden medet umulmaz..

ben düşman falan değilim ama bi fayda gelmeyeceğini de biliyorum..
Müslümanlar değil de tarikat yalakası siyasal islamcılar Atatürk düşmanıdır. Müslüman Atatürkçüler de vardır. Hem de çok fazlalar.

Kürtlerin Atatürk düşmanlığına gelince, adamlar Türk vatandaşıyım bile demiyorlar ki Atatürk'ü sevsinler. 200 yıl önce milli bilinçleri uyanmış bir halkı ne yaparsan yap, yine de ortak değerde toplayamazsın. Hele bunlar uluslarına çok düşkündür. Türklerden daha milliyetçiler. Ne bekliyorsunuz amk? Bunlarla bir tane ortak yönümüz olmamasına rağmen kardeşiz masalını uyduran salaklar var ne yazık ki.

Demek ki ulus, millet, ırk kavramları sanıldığı gibi önemsiz değilmiş.. Bu kavramlara önemsiz diyen net salaktır.
Hoşt ulan hoşt. Müslümanlar Atatürk düşmanıymış sevmezmiş.

O kadar Müslüman onun tek bir sözü ile ölüme yürüdü dingil herif. Ve bugün olsa bugün de ardında ölüme yürünecek yegane kişi gene odur.

Müslüman olmadığını varsayıyor ve olmadığın şeyler hakkında yorum yapmamanı sana öneriyorum.

Babasından öyle gördü diye değil araştıra araştıra, aklını kullana kullana Müslümanlığını yaşatan birinin atatürkü sevmemesi mümkün değil.

Senin gibi yobazlar hem bilmediği hayatlar hakkında yorum yapar, hem de kendi gibi düşünmeyeni kendi kafasında oluşturduğu kalıba oturtup fırsatını bulursa baskı yapar. Dini inancı yada ideolojisi ne olursa olsun bu kafada insana yobaz denir işte.

Bu ülke Atatürkü anlayamayan her kesimden insandan çekmeye devam ediyor.

Bir Müslüman olarak diyorum ki:
Ah atam ah keşke bi otuz yıl daha yaşamış olsaydın. O zaman şu anda yaşadığımız problemlerin çoğunu yaşamaz, şu anda gıpta ile baktıklarımızın bize gıpta ile baktığı bir ülke olurduk. Her kesimin arasında mevcut olan bu mallar da kendi beyinsiz sanrılarını kendi şizofrenik dünyalarında yaşarlardı.