bugün

Gök tanrıya inanıyorduk. Zorla Müslüman olduk. Artık inanmak istemiyoruz.
Kal amk. Sana kalma diyen mi var?

Ortaligi karistiracagim diye sacmalama.
Elhamdulillah.
bir gün herkes ateist olacak.
gerici yobaz söylemi. eskiden müslümandın, bize ne. şu an müslümansın, bize ne. müslüman kalacaksın, bize ne.

dinini yaşa, vecibelerini yerine getir ve kendi yaşam tarzını ona göre kur ama fazlasına dur deriz! devletin işleyişinde herhangi bir dinin kurallarının yeri yoktur!
Ben de müslümanım ama bunu kimsenin bilmesine gerek yok. Soran olmadığı sürece de söylemem hayatımda. Din ortalıkta konuşulması gereken bir şey değil. ibadet gizlice yapılır.
şu başlığı şu şekilde açma gereği duyulmuşsa...
zaten olmuyordur... onun isyanıdır...

yani kasmayınızdır...
'' müslümandık. ''

Tengrici atalarına bunu deseydin ortadan ikiye bölerlerdi seni. Tabi etnik bir süprüntü değilsen. Sloganlarla konuşmak için aptallaşmayın. Doğru jargon kullanın.
iyi tamam bana karismada ne yaparsan yap .
Dinin olması iyi bir şey bir akadaşımla sohbet ediyordum( kendisi müslüman), bana dedi ki;

cehennem olmasaydı ( ruhunda cehennem korkusu var) her şeyi yapardım, aklıma gelen her suçu işlerdim, sevmediğim insanları öldürürdüm...

Zaten böyle kişilerin ahlaka ihtiyacı var.

Bence din olmasaydı cehennem korkusu olmasaydı dünyada kaos olurdu. insanlar bir birilerini diri diri yakardı diyor.

Bu demek oluyor ki çoğu dinde ahlak yok cehennem korkusu sonsuza kadar ateşte yanma korku insanları frenliyor.
biz türkler müslüman değildik.
bir türlü de olamadık.
yakın bir gelecekte de olmayacağız.

görsel

not: "tanrı türkü korusun"
- Kaç dua biliyosun?
- 4
-Hangileri söyle bakalım?
- 3 kulhu 1 elham
- Aferin otur.
böyle bişey
Aferin sana.

Öküzün derdi ne? Dinimi eleştirmeyin!

Bin kere anlattık, bir daha anlatalım: ilkel dininiz bizi zerre ilgilendirmiyor. O toplara giriyorsak tek sebebi dininizi siyasete karıştırmanız. Siz vazgeçin biz de vazgeçelim. işte o kadar!
siz kendi aranızda takılın gençler.
Çok da umrumdaydı.
"müslümandık müslüman kalacağız" düşüncesi bir müslüman olarak bana göre yanlış. islam zaten putperestleri "atalarımızın dini" dedikleri için ayıplıyor.