bugün

eğer inanmak ve allah'ı savunmak çomarlıksa, çomarım ulan! evet. çomarım!

akp'li olmak çomarlıksa, evet ulan çomarım!

arapları sevmek çomarlıksa, evet ulan çomarım! peygamber soyunu kim sevmez gerçi..

hepimiz müsslümanız unutmayın..
(bkz: Eğilince bir şey yapmıyor)
ayıp sıçmıştır .
Kim muslumana comar demis, senin aklin karismis. Bir seyleri savunacaz diye iyice kafayi yedi ulkenin yarisi. Yazik.
muslumana degil yobaza demistir.
müslümanla, hristiyanla işimiz olmaz. biz o sözcüğü genelde yobazlar ve arapçılar için kullanırız. inancının ne olduğu önemli değil. umarım anlamışsındır.
(bkz: troll kardeş sen yenisin galiba)
benim bu.laik ateistim.evet çomarsın.oku bunu.
Laikliği dinsizlik olarak algılayan mal.
olmayan laikçidir.

müslüman olduğun için değil bizatihi çomar olduğun için çomar demektedir.

haklıdır da.

mesela bugün atayiz olsan da çomarlığın baki kalacak.

o yüzden hiç yorma kendini, altında başka şeyler arayıp içini rahatlatmaya çalışma.
yine güzel sözlüğümüzün baktıran başlıkları... Kezban bitti şakirt bitti şimdi de çomar çıktı. ne ateizmi mantıklı yaşıyorsunuz ne müslümanlığı hakkınca. neyse en iyisi rastafaryan olmak.
Bir donuz başlığıdır.
alnı secdeye değmeden "bön möslömönömmm" diyenlerden evla olan insanlardır. ulan en baştan müslüman adam ben a.k p liyim derken bir durur düşünür ismi hırsızlık ile anılan adamlara gözün kapalı biat edip rabbinin sana tavsiyesi olan "haramdan hırsızlıktan kul hakkından yalandan uzak dur" lafını çiğneyeceksin sonra bön möslömönömmm.
çomar olduğunu öğrenme zamanı gelmiş yobaz beyanı.
çomarlığı üstüne alınan seçmen.
çomar olan müslümana demiştir. müslüman olduğu için çomar diyorsa o ayrı tabi. o zaman o kişiyi tanımadan yargılamıştır.
laiklik kafirliktir. bunu ben söylemiyorum. ben allahın kesin hüküm koyduğu konular hakkında konuşmam.

ve men lem yahkum bimâ enzelallâhu fe ulâike humul kâfirûn(kâfirûne).
ve men lem yahkum bimâ enzelallâhu fe ulâike humuz zâlimûn(zâlimûne).
ve men lem yahkum bimâ enzelallâhu fe ulâike humul fâsıkûn(fâsıkûne).

Allahın indirdiği ile hükmetmeyenler kafirlerdir, zalimlerdir, fasıklardır (allaha ve peygamberine inanmayan). (maide 44-45-47)

Hala gelipte laikliğin kafirlik olmadığını savunan ve allahın kanununa karşı çıkan varsa allah katında kafirdir ona göre muamele görür.
Laisizmi destekleyip aynı zamanda da gönülden islama inanan insanları laikçi diye ayrıştıran aşağılıklara az bile söyleyen kişidir.
Bu çomarların inancı islam değil hurafedir dolayısıyla müslüman falan değildirler. Hurafeye inanana da müslüman diyecek halimiz yok.
Gerçekte neyseler onu söylüyoruz.
Dinci diyoruz, yobaz diyoruz, çomar diyoruz. Çok daha ağırını hak ettikleri halde.
saygısızlık örneğidir.
laikçi diye bir tanım olmadığından başlık ta geçersizdir. lan laikçi ne malmısınız mına koyim?
(bkz: Ne diyem mahmut mu diyem)
Anadolu insanında mevcut bulunan 'anadolu irfanı' diye adlandırdığımız, meseleleri büyük bir entelektüel bilgi birikime sahip olmamakla birlikte bedahet halinde kavrayıcı ruhunun karşısında ezilen, eriyen, her defasında kaybeden, Üstadın tabiriyle "idrakleri iğdiş edilmiş" soysuz, ruhsuz, köksüz kişi.
Savunmasız bulduğu harap köşke çöken kendi eviymiş gibi sahiplenen, bu köşkün asıl sahipleri yıllar sonra karşısına dikilince hayasızca bu köşk üzerinde hak iddiası ileri süren hırsız çaresizliği de diyebiliriz.
güncel Önemli Başlıklar