bugün

Bir hoca söylemi.

http://www.youtube.com/watch?v=WHfqVhl-NZQ

--spoiler--

atletle, donla, havluyla falan yıkanmamız lazımmış. cinler, şeytanlar bizi izleyip halleniyorlarmış.

--spoiler--

öh be birader. aklınız fikriniz pipinizde.

bu ve bunun gibi adamlardır islamiyeti yerle bir eden. cübbeli'nin bir videosuna daha denk geldim. Diyor ki: "ingilizce öğrenip napcaksın, ahirette ingilizce mi cevaplayacaksın melekleri?" yok ebenin...

uzak durun efendim böyle adamlardan.

"ilim çinde olsa gidip alınız" dan "ahirette meleklerle ingilizce mi konuşacaksın"a. böyle bi geri gidiş görülmedi.
Poşusunu giyer,
Atkısını takar,
Öyle yıkanır günah.
Mont mu giyecektik çüş.

Yıkanıp temiz olmanın, hayvandan farkımız olması gerektigini anlayamayan sözde hoca, özde sahtekar sözüdür.
paranoyak olursun bunları dinlersen.

Bi de "bi müslüman böyle yapmaz" demiyolar mı. Sanki "ya böyle ol ya da müslümanlıktan çık" der gibiler.
paltoyla yıkanır.
Saçma bulduğum beyan, sıçarken de elbiseyle sıçalım bari, donu indirmeden, araplar rahat tabi, aç bacakları bırak bombayı,
Kimi diyor melekler rahatsız olur, kimi diyor cinler bafiler, ulen ortak karar verilemeyen bir şey dinin olmazsa olmazı olamaz, kesin hükümlerin dışında kalanları uygularsan sana, uygulamazsam kime ne, yok yapman şart diye milleti bunalıma sokmayın, allah a da şirk koşmayın.
Çok mantıksız kendileri şüpheye düşüp takıntılarından vaaz veriyorlar diye düşünmeden edemiyorum, muhtemelen bu da takıntının kompulsif davranışlarından birisidir.
müslümanım ama saçma bir şey.
böyle hocalar var oldukça ateizm haktır. allah bu gibi hoca bozması dürzüler yüzünden ateist olanlara kötü gözle bakmaz herhalde.
- müslüman çıplak yıkanmaz.
- niye?
- çünkü cinler seni görebilir.
- eeee
- e'si kötü bir şey.
- peki napcaz?
- şortla yıkanacağız veya peştemal bağlayacağız
- hımmmm

olum ben valla bu hocaları anlamıyorum ya. adam resmen çıplak yıkanmayın diye vaaz veriyor. yani cinin, perinin hiç işi yok, seni yıkanırken gözetecek, yere sabunun düşürmeni bekleyip arkadan kitleyecek sana.

tamam, hadi şorla yıkandık diyelim. peki kurulanmak için o şortu çıkarmayacak mıyız? ben cin olsam bi fişek de kurulanırken kayarım. özellikle de bu demeci veren hocanın evinden hiç ayrılmam. ıslak ıslak gezdiririm adamı. zatürreden öldürürüm, sonra pamuk göte girmeden bi posta daha... ohhh, mis. dünya benim.
Hatta Müslüman yıkanmaz.

Nasıl olsa ölünce hoca yıkayacak.
nezarethaneye tıkmaları gereken hocadır.

takım elbiseyle mi yıkanalım ak.
müslüman penatrasyonu sevişmez.
cinlere iman, islamiyetin bir şartı iken, islami çerçeve içerisinde çok mantıksız olmayandır. bir müslüman için cinlerde insan gibi yaşayan üreyen ve düşünen canlılardır. bundan dolayıda çeşitli sebeplerden dolayı insanlara karşı etkileşimde bulunabilirler. ancak bir videodan "aaa şu saçmalığa bak hoca ne demiş, bu ne cehalet" gibisine yorumların ne denli beyin kıtlığına işaret ettiğide trajikomik bir dramdır. ulan zaten inanmıyorsun islama, ne sikime yorum getiriyorsun.
bu hocayı cin arkadaşlar götünden sikmiş bence. neden böyle bir açıklama yohusa.ben yandım siz yanmayın diyor,öpücüklerimi uçuruyorum muhterem hocam.
Müslümanın Müslümandan çektiğini kafir dediklerinden çekmediği gerçeğini alenen ortaya koyan beyan. bir de bu şarlatanların peşinden gidip daha Müslüman olma çabasına giriyor insanlar. allah ile kul arasına bir aracı mı gerek? bunların dediğini neredeyse ayet kabul edip ben daha Müslümanım diyenleri gördükçe dinden çıkmamak mümkün mü?
Döpiyes ile gerçekleştirerek desrteklediğim durumdur.
Rahat hareket sağlar, edep yerlerini de kapatır.
lan *
bu müslümanlar neymiş be arkadaş, sıçmakta günah falan diyinde bokumuzda boğulalım iyice..
Hamam kültürümüzde olduğu gibi peştamalla olması uygun olandır. Tamamen çıplak biçimde yıkanma hem çok yeni hemde batı kültüründen devşirmedir. Çünkü islamda referans peygamberdir ve o zamanlarda böyle bir yıkanma yoktur. Bu sebeple hocaya giydirmek türlü şakalar yapmak prim kasmaktan başka bir durum ifade etmiyor sevgili Uludağ sözlük üyesi arkadaşlar.
(bkz: yaran fetvalar)
Cinler beni izliyosa onları çarpsın aq duştada mı dal ta*ak dolaşamıcaz.
ben her zaman columbia montumla yıkandığım için beni etkilemeyen düzenleme.
Alemlerin rabbı şüphesiz ki bu homo sapiens tayfayı, öfke kontrolumüz güçlensin diye yaratmıştır.
Utanmadan, duşumuza bile girip, ne yapıp yapmayacağımızı anlatan bu hadsiz duruş karşısında kelimeler kifayetsizdir.
Maneviyatı, korku salarak, endişe yaratarak perçinlemeye çalışan zihniyetlere inat, okuyarak, anlayarak, ilim, bilim ve sanatla yoğrulmuş hayatlar yaşayarak verin cevaplarını...
Başına takkeyi geçiren, kendini ordinaryus sanıp, ahkâm kesiyor ve nasıl da gülünç oluyor değil mi?
- annneeee, duşta giydiğim sarı fırfırlı elbisem nerdeeee?!?!
- kızım eskidi attık yaaa.. Kırmızı pileli eteğini vereyim miiiii?!
- oluuur ama büstiyerimi de getiiir!!!
Cin , min değil, sizler daha korkutucusunuz, haberiniz olsun!!!
aramızda çıplak doğan hayvanlar var.
Montla yıkanın amına goyduklarım montla.

Muslumanligin içini boşaltan bu sahte hocalara inat montla yıkanın.
bal gibi de yıkanır.

zaten bu hocalar bana ne öğretebilir ki ? koca bir sıfır. iki sakal uzatıp, arapça öğrenmekle alim olunmuyor. bunları dinlersek sıçmaya bile gidemeyiz. sonuçta cinler izliyor. ayıp olur.
güncel Önemli Başlıklar