bugün

Bora füzeleri hazır mı hadi bitirelim şu işi dedirtir adeta. Yıllarca bu ülkeye dert olan şerefsizlere gününü göstereceğimiz harekattır.
Eli kulağında geliyor galiba.
güçlüyüz güzeliz gururluyuz komando

kaplan 1 yıldırım harekatı

yalnız kartaldan çelik kaplana
selam devrem gözdem ben geldim.
haydi uyan saati de beş bildim.
ben sana doğruca yöneldim.

haydi ben seninleyim bir operasyona gideceğim.
alacağımız bir öcümüz vrdır askerim diyeceğim.
haydi devrem gözdem almadan da geri gelmeyelim.
haydi devrem gözdem harekatımıza aşkla geçip gidelim.
petrol alacaksak girelim yoksa askere yazik.
görsel
Şanlı ordumuzu rabbim tüm kaza ve belalardan korusun ! Gazamız mübarek olsun !
Açıkçası girilen entrileri görünce gülüyorum; biri demiş li "kadim Türk toprağını geri alacağız" nah alırsın ! Avrupa birliği, Amerika Birleşik Devletleri, israil iskele babası mı ? Sana yedirirler mi oraları ?! Birisi demiş ki "güçlüyüz, güzeliz, bilmem ne..." ulan cahil söz öyle bile değil ! "Güçlüyüz, cesuruz hazırız" tamam da neye hazırız ? Biz temizlikçi miyiz elin Suriyeli halkı için girip savaşıyoruz muhaliflerle ? Neden Rusya yalnızca bir iki hava saldırı düzenleyip geçiyor da bizim askerler it gibi gezip gezip çatışıyor ?! Bizimkilerin canı yok mu ?! Türkiye gerçekten hep aptal bir devletti hep de aptal bir devlet olacak. Maşayız maşa, başka hiç bir şey değil !
işitmi var abd nin masalına kanmışsınız.
O değilde biz şimdi mumbiç i alınca bu Suriyeliler gene gitmezse ne olacak boş bir mekan olarak mı kalacak oralar. Bari bizim olsun. Anavatana katalım kerküklü gardaşlarımızı yerleştirelim. Elin suriyelisi ne yaparsa yapsın.
zamanlaması manidar

tam da seçim öncesi

anlaşılan dağılan mhp oy larını yuvaya

toplama operasyonu

recayi de birden bire

en milliyetçi nutuklara başlar.

belli ki recayi sarı perukadan

seçime gidiyorum

rahibi de verdik

bırakta gidip 2 şov atak

yıkılan karizmayı düzeltek

ricasında bulunmuş.
https://twitter.com/SadaE.../1072811095851700224?s=19
görsel
Siyasi akıl işte seçimden önce oluyor,chp de aklını kullansın seçimi kazansın ama onlar kemalizmi kullanmayı iyi bilirler oda prim yapmıyor.
Orada Türkmenler yaşıyor diyenlere uyuz oluyorum. Türkmen diye bir ırk yoktur. Onlarda bizim kadar Türk tür. Afrin'den daha büyük harekat olucak bence.
Yine halk çocukları ölecek, onları savașa gönderenlerin, zenginlerin, siyasetçilerin çocukları yașamaya devam edecek. Hiç kimse ölmesin umarim bu cografyaya barıș yakın zamanda gelir.
adam fıratın doğusuna operasyon yapacağız diyor, bizimkiler münbiç anlıyor.

münbiç konusunda abd ile anlaştık, çatışma olmadan boşaltılacağı konusunda söz aldık.

daha niye operasyon yapalım?

insan sabah akşam çığırtkanlığını yaptığı savaşın yaşandığı bölgenin haritasına bir açıp bakar en azından.

bu kadar hiçbir şey bilmeyip de böylesine öz güven sahibi olmak ilginç hakikaten.
Her ne kadar savaş karşıtı olsam da Türk milletinin bekası için gerekli bir harekattır.
Firatin dogusu deniliyor kocaman yer. Butun o koridor sinir hatti belki de temizlenebilir.
Türk milletinin bekası için gerekli bir harekattır. Derhal pkkpyd teröristleri Menbiçten atılmalıdır. Her geçen zamanda BOP projesi mimarı ABD o bölgeye daha çok yerleşip ülke bütünlüğümüzü tehdit etmektedir.
güncel Önemli Başlıklar