bugün

mevcut saçma politikalarla çok güzel taşak geçme timi. görüldükleri yerde yanaklarından makas alınmalıdır.
müjdat gezen içlerinde biraz daha oturaklı idi bunların yanında kala kala onlara benzemiş.
üç büzükdaşlardır.dartanyan ın hangisi olduğu kıvama göre değişir.
uğur dündarı bilmem de müjdat gezenle levent kırcanın eleştirilerini çekemeyen küçük sevimli tayyipcanlar usluplarından çok etkilendiklerini göt korkusundan hiç çaktıramıyor olsalar gerek.
yılmaz özdil ile levent kırca diğerlerine göre daha eğlencelidir. hepsinin ortak yönü, eğlendirici olmaları.
zeka küpü dörtlüdür. her biri kendi alanında vazgeçilmezdir. konuşabilen birtek onlar kaldı bırakında yazsınlar, oynasınlar, konuşsunlar. üstadlar.
toplumdaki ve sistemdeki aksaklıkları güzel bir mizahla aktaran kişilerdir. anlattıkları olaylar yalan olsa "tamam ak partiye çamur atıyorlar" diyeceğim ama birilerinin bunları konuşması lazım. gerçekler acıdır.
türkiyenin gerçeklerini,iğneleyici bir dille açıklayan muhteşem dörtlü.
budur:

1. bölüm: http://www.youtube.com/watch?v=yUk16zxwP6A

2. bölüm: http://www.youtube.com/watch?v=gfZL-wUYXDk

kim ne derse desin muhteşem dörtlüdür...
muhteşem dört silahşörler.
arada hala kendilerine biat etmeyenler olduğunu görenlerin sinirlendiği topluluk.
yukarıda yazan bazı entry'leri okudukça bazı "genç yobazları" fazlası ile kızdırdıklarını anladığım muhteşem insanlar.

(bkz: genç yobazlar rahatsız)
aptalların aptal dörtlü diye tanımladıkları kişilerdir.
herşey bir yana, dördü de dürütslük timsalidir.
yetenekleride kafaları gibi eskidiği için bunak beyinleriyle siyaset kusarak gündem yaratıyorlar...
iki gece evvel mizahın dibine vurmuşlardır.
(bkz: muhteşem 4lü)
hiçbir baskı altında kalmadan siyasi görüşlerini ortaya koyabilen ünlü isimlerdir. levent kırca ve müjdat gezen siyaset hakkında korkmadan ince espiriler yapabilen kişilerdir. uğur dündar ise siyaseti objektif olarak ortaya koyabilen tek haber spikeridir.velhasıl canları tehlikede olan büyük ustalardır.
diğerlerini bilmemde levent kırca'nın referandum döneminde yaptığı bazı açıklamalar fütursuzcaydı. oyuncu olmak, yazar olmak vs. eleştirme hakkı verir belki ama hakaret hakkı veremez diye düşünüyorum.
(bkz: mahşerin dört atlısı) *
Önce kendi işlerinde başarıyı ve istikrarı sağlasınlar. müjdat gezen; bu adam komedi oyuncusu lakin ben hayatım boyunca bu adamın konuşmalarına, oynadığı rollere birkere bile gülmedim. Geniş ailedeki zekai bile bundan 10 kat daha iyi oyuncu. Levent kırca; efendim ne yalan söyleyeyim küçükken ülkedeki komedinin gelişmişlik düzeyi levent kırca skeçleriyken gülüyorduk ama artık Türkiye gelişti be aga artık daha kaliteli şeylere gülebiliyoruz. Hem sen evini bile idare edeme sonra kalk bir ülkenin idaresinden bahset, laa bi sktr git demezlermi adama.
gereksiz insanlara örnek olarak verilebilecek en güzel isimlerdir.
göz önünde bulunan kişiler değer görmek isterse; iyi olana iyi, kötü olana kötü demeyi bilecek(hatta her vatandaş) ideolojisi her ne olursa olsun bu şekilde davranmalı.yooook öyle; oto gelince kütür kütür, sapa gelince mee e e e e .

(bkz: naneye gelince him him sapa gelince mee)
bu ülke için emek vermiş insanlardır. eleştirmek doğal haklar tabiki. hepsi kendi dalında üstad. ve örnek alınmalı..
hala "eleştirmeye hakları var" diyen insanları görünce çıldırıyorum.

ve ben de onları eleştiriyorum.

siz aptalsınız. evet evet, aptalsınız.

tabii eleştirmek, birilerine aptal demekse.

dağılın şimdi. aptallar sizi.