bugün

başımdaki durum.
yıılarca en iyiyi, en ucuz ve en kolay yoldan elde etmek için sürekli heesap kitap yaptıktan sonra, hesap kitap yapmadan duramamaktır.

bu şahane cumartesi gününde ne film izlemek ne dışarı bakmak ne yemek yemek kesmedi. oturdum bi şeyler hesaplıyorum.

valla bak hava olsun diye yazmadım.
ben de istemez miyim şöyle bi film açıp oyalanıp eğlenmek. yok olmuyor işte. illa hesaplıycam.
Bu arada, mühendis olduğumu söylemiş miydim?
Mühendis kimliğimle söyleyebilirim ki doğruluk payı bulunmaktadır.
olmaktır.
lan oğlum mühendis olduğumu söylemek için yazsam ne.
mühendis olmanın havası mı kaldı?
görsel

yok film izlermiş cumartesi kıçını devirir yatarmış... mk pandemisinden depremine seline halen proje ilerleme raporu yazıp maliyet hesabı yapıyoruz şurada.

git şükür namazı kıl da sevap pointlerinin hesabını yap.
Alternatif başlıklar açılabilir. Böylelikle başlık-entry uyumu yakalanabilirdi
(bkz: mühendis olduğumuzu belli edelim)

(bkz: en mühendis özelliğiniz)
Yapıp yapmamak kişinin hür iradesine kaldığı için saçma bir tespit , yaptıkları bi iki otomasyon , bina , mil, vida , entegre , kodlama , deney hayır altı üstü bunlar yani abartmaya gerek yok.
aslında arkadaş farkında olmadan türkiyede ne tarz mühendisler yetiştirildiğini ve mühendisliğe bakış açımızı örneklemiş. mühendis kelimesi kelime olarak hendese den gelir hendese geometri anlamında kullanılır(aslında bir şeyleri ölçen hesaplayan yakıştırması yapmak için kullanılmıştır) lakin ingilizcede ki engineer latince olan ingenium'dan gelir. bu da deha anlamında kullanılmaktadır. yanisi onların bakış açısına göre onların mühendisleri icat yapar bize göre bizimkiler ölçüm yapar. mühendislik okullarında öğrencileri icat yapmaya itecek bir bakış açısına sahip hocaları bulmak ise ne yazık ki mümkün değil. onların amacı onlara öğretileni yani nasıl bir çarkın bir dişlisi olunduğunu öğretmektir.
bela.

gene geldik iyi ünversite kötü üniversite ayrımına.

piyasada tercih edilmesini anlarım ama tercih edilenlerin diğer üniversitelerden mezun olanlardan daha iyi oldukları su götürür.
çünki kaliteli ünilerde insanın kafayı açıp içine bilgi dolduracak bir sistem henüz yok.
her şey sana bağlı adamım.
isteğin varsa, en baba ingilizceyi de öğrenirsin en baba mühendislik detaylarını da.
o yüzden iste yeter.
görende rudolf diesel, nikolaus otto felan sanar. ben hiç diyor muyum youtuberim diye. hangi challenge yapacaz nasıl abone artıracaz kaç like gelir kafa hep dolu.

içerik üretmek için ne kadar uğraşılıyor insana vakit kalmıyor. yorumları oku cevap ver. o kadar emek ver birde videyoyu beğenmesinler kötü yorum yazsınlar.