bugün

görsel

yüksek ihtimalle üniversite sıralamasında ilk 10 binin içine girememiş, sözelci teneke hanzoların düştüğü, başkası adına utandığımız, acı verici, elzem bir durumdur.

vizeler yaklaştıkça ders çalışıyorum havaları yok mu bir de tam kepazelik. ulan benim aldığım derslerin tümünü ezberlesen daha fazla çalışmış olacaksın aq neyin havası bu?

sizi adam etmeye çalışan çomar hocalarınıza, çevrenizdeki düşük profilli, potansiyel a101 kasiyeri embesil arkadaşlarınıza cidden acıyorum..
Tıp ve hukuk (+dalları) hariç dikkate alınmaması gereken kişiler tarafından söylenen klişe cümle. Zaten üniversiteye kız düşürmeye geldiğin bu cümleden belli oluyor.
ilk 10 bine girip okudugun muhendislik, muhendislik mi sanki ? ilk 1000 e girip kazanamadigin muhendislikler var turkiyede ki, dunya siralamasinda ilk 300 e girmezler egitim kalitesi acisindan. Gotunuz kalkmasin bos yere.

not: bogazici
Diğer bölümleri aşağılamak, hayatın bir bütün olduğu gerçeğini gözardı etmektir sadece. Bu ise insana belli bir miktar başarı getirse de mutluluk ve huzur getirmez.
ah şu sınav sistemi yok mu ah..

beyinsize bile mühendislik okutabiliyorsun..

çok şükür bugün de biri adına utandım..