bugün

Euzubillahimine şeytani racim bismillahirrahmanirrahim.

Korktum.
görsel

Sosyal medyada tanıştığı adama 20 bin euro kaptırmış.

Valla adam salakmış.
Ben bunla tanışmak için en az 50 bin euro isterdim.

Adam mağdur.

Not: kadın hristiyan bir rahibe sanırım. Bu kıyafeti giydiğine göre müslüman bir türk olamaz.

Edit: kadın almanya'da yaşıyor. çocukları var. Boşanmış.
Sonra almanya'da biriyle imam nikahı kıyıyor beraber yaşıyorlar.
Imam nikahlı kocasıyla yaşarken instagramdan biriyle tanışıp flört ediyor, sonra o adama kaçıyor.
O instagramci da bunun 20 bin eurosunu alıyor bu da müge anlı'ya geliyor.

Ve bu ucubeye sorsan biz kafir ve ahlaksızız ama kendisi müslüman.

Edit-2: Müge anlı reis "siktir git tedavi ol amk sapığı" diyerek raconu kesti ve yayından kovdu ucubeyi.

Mügecim sen şu ülkenin başına gelmiş en güzel şeysin.
Tipik akape seçmenidir işte.
ninjaesbul.com
Zeus bunu beğendi...
komik değil trajik.
bu kıyafeti giyme nedeni çaresizlik, cehalet ve saflıktan kaynaklanıyor. bu da belgesi işte.
hiçbir kadın bu kadar donanımsız kalmamalı. ama kendilerini cennete götüreceğini sandıkları şey tam da onları savunmasız ve erkek sömürüsüne maruz bırakmak için var.
20 bin euro dolandırılmış ve hala dini nikah daha önemli diyor. Böyle salaklar bir daha dolandırılır.

Edit: müge anlı süper konuştu ve resmi nikahın öneminden bahsetti.
din denen hedenin insanı ne hale sokacağının ispatıdır.

kafası bulanmış kadın halen resmi nikaha sırt çeviriyor sırf din diye kendisine ezberletilen yalan yanlış şeyler yüzünden. doğal seçilimdir, geçiniz.

dinden uzak durun. din yozlaştırır.
tipik millet ittifakı üyesi saadet seçmenidir işte.

--spoiler--
tipik akape seçmenidir işte.
--spoiler--
Ben 2010 dan çalışıyorum gece gündüz kenarda toplasan 1000lira yoktur

Amk bu kadin bu tiple o kadar parayı nasıl buldu

Allah'ım al beni yanına da sana sorayım direkt..
görsel
gündüzleri televizyon izleyemiyor olma mecburiyetine bir kez daha şükrettirmiştir. lan zaten kafa gidip geliyor bu ülkede. bir de bunları izleyip çırılçıplak soyunup boynuna kravat eline direksiyon simidi alıp sokaklara düşmenin alemi yok *

birkaç ay önce izinde iken bir gün hastaydım ama uyuyamıyordum. açtım izleyeyim dedim yatarken. sonrasında 1 hafta migren ağrısı çektim. bunları film yapsan hiç kimse gidip izlemez "sktr lan böyle saçma senaryo mu olur" diye.
namus iki bacak arasındadır ama erkeğinde bacağının arasındadır. çarşaf eşarp ile namuslu edepli olunmaz. bu fıtraten kişiye özel birşeydir kişilikle alakalı. ama şunu tesbit ettim eğitim düzeyi düşük, gelir seviyesi düşük şehir, kişi ve toplumlarda çok farklı şeyler dönüyor. biraz müge aplanın programlarına bakın anlarsınız. bastırılmış duygular mı desem bilemesim. ama sadece gün yüzüne çıkmadığından bilinmediğinden garip geliyor. mesela bir adam işçisi için kendinden büyük evli, dul kapalı kadınlarla ilişkiye girdiğini ve paralarını yediğini, arabalarını kullandığını farketmiş hayret ettim diyordu. ne kızlarla tanıştım açık giyinen beni şok etti bir dini bilgisi var bir namuslu ne kapalılar tanıdım babam duysa beni vurur diyen.
Ulan kızını taciz ederken yakalıyor halen daha herife cilve yapma peşinde. Hani bazı orospu çocukları başı açıksa ahlaksız, kapalıysa ahlaklı diye nitelendiriyor ya. Alın size örnek amk. Ahlak öyle bir şey değil. Allah o küçük kızın yardımcısı olsun. Hatta o kızcağıza devlet sahip çıkmalı.
Adam kızını taciz edince ses çıkarmıyor şikayet bile etmeyip göz yumuyor para için gelip ağlıyor burda, bu nasıl bi adiliktir? iki lafından biri din bi de, ağzından Allah kelimesini duydukça dinden soğudum.
Her kadın anne olamasa keşke geberse sevinirim, Sadece o küçük kıza üzülüyorum şu an bu kadın ne yaşadıysa eminim ki fazlasıyla hak etmiştir.

Müge anlı da çok iyi yaptı elleri dert görmesin.
dinin arkasına saklanmış, iğrenç bir yobaz. çocuğu taciz edildiği halde, hala paranın peşinde koşan bir pislik gibi davranıyor.