bugün

tv8 haber spikeri.
tv8'de bu sabah programının yeni sunucusu. aynı programı daha önce esra balkanlı sunuyordu.
tv8 de sabah haberlerini sunan sevimli ve hoş hatun.
aşırı tatlı ve bir o kadar çekici bir çıtır.
(bkz: Tuğba dural) ın yerine ntvspor da spor bültenini sunacak olan bayan.
saçları kısa haldeyken gram çekiciliği ve bakılabilirliği olmayan sunucu. eğer buraları okuyorsa kendisine saçlarını uzatmasını öneriyorum.
http://www.ntvspor.net/ha...00105/ntvspor-net-bulteni

tuğba dural'ın yerini dolduracağını sanmadığım kısa saçlı spiker.
görsel
oruçsever kardeşlerimizi kızdırmış lanet spiker.

bir de inancına karışmam ama yazmış. yahu zaten karışamazsın, allah ile aranda tuttuğun şey, sevgilin ile aranda tuttuğundan farksız. ha dün akşam yengenize nasıl çaktım gibi bir muhabbet döndürüyorsanız ayrı.

ikincisi, kız hüpür hüpür su içse anlarım, hadi eline alsa bardağı belki gene anlarım ama bardak duruyor lan orda. şaka mısınız abi? hayır, sizin şu biz oruç tutuyorsuz, herkes bize hürmet göstermeli tavırlarınızdan da bıktık artık amına koyayım. tutma lan o zaman. sanki benim hayrıma tutuyorsunuz amk, zaten yarınız bütün gün uyuyor, kalan yarınız da akşam neler yiyeceğini hayal ediyor. bir ibadetiniz samimi olsun ya, kendi içinizde saklayın. karşınızda şu içen varsa siz gidin başka yere. ne var yani?
tv deki sudan hallenen insanları kızdıran insan. sanki tv de yemek programı filan hiç yok. tutacağınız oruca..
(bkz: herkesin tuttuğu kendine).
televizyonda gördüğümüz tatlı halini sigaraya çıktığında da görmek istediğimiz sunucu. neden gerginsin ablacım salata seçer, sigara içerken?
(bkz: efso) bütün dünyayı united taraftarı yapar.
ntv den trt ye geçen güzel spikerdir kendileri.
trt spor'a transfer olmuştur, çok tatlı lan bu hele o kırmızı şeytanlar demesi yok mu? ne bileyim bir fena oldum evlenirsek sabaha kadar kırmızı şeytanlar dedirtirim buna.
trt den ayrılmış. ayrılığa sosyal medyadan yaptığı gezi paylaşımları neden olmuş diye iddialar var.
trt'ye geri dönmüş güzel sunucu.
cumartesi ve pazar günleri saat 11:00'da trtspor ekranlarında olacakmış bundan böyle.
sevindik elbette. kendisini ekranlarda görmek, hele ki hafta sonlarında güne o'nunla başlamak mutluluk verici.
yolu, bahtı açık olsun.
herlade bir ara trt spor dan ayrılıp geri dönmiş. keşke dönmeseydi.
herlade bir ara trt spor dan ayrılıp geri dönmiş. keşke dönmeseydi.
Sevimli bir kadındır.
(bkz: kırmızı şeytanlar)
(bkz: bastian schweinsteiger)
Ah o kırmızı şeytanlar, günaydın.
kırmızı şeytanlar der gibi adımı söylese ömrümü uzatır ulan.
görsel