bugün

sevişin.

spor yapın.

düzenli beslenin.
3 bölüm arka sokaklar, 5 bölüm süper baba, 7 bölüm küçük ev izleyip uyuyunuz.
Hayatta en önemli şeyin para olduğunu unutmayın, para olunca karakterin değişmiyorsa zaten mutlu olursun.
Hayatı okadar iplemeyin özellike küçük detaylara takılıpta hayatınızı durduk yere zehir etmeyin çevrenizdeki insanlara dahi gereginden fazla deger vermeyin yoksa mutlu olamazsını.
Kendimden biliyorum bunarı aksine artık engel bile olamıyorum.
Sadece gül,hiçbir şeyi umursama unutma en değerli şey sensin kendi hayatında.
Ona göre yaşa ve hata yapma bu kez.
çişinizi tutun.daha sonra tuvalete gidin...
Sakin olun ve elma şekeri yiyin.
Mason olmak isteyenler diye okudum. Üst başlıktan mı acaba garip.
kendinizin dünyadaki en önemli şey olduğuna inanıyorsanız ortada bir sıkıntı var demektir.

(bkz: narsistik kişilik bozukluğu)

bence buradaki tavsiyeleri pek de ziklemeyin.
En iyi sartlardaki insanın da en kötü ve şanssız insanların da öleceğini bilin. Ne demiş; bir avuç toprak için yor kendini, dünyada ölümden başlası yalan.
hiçbir şeyi kafaya takmayın rahat bir hayat hayat felsefesi salla gitsin.
görsel
ben bu aralar benden daha kötü durumda olan insanları hatırlıyorum. özellikle tv'deki haberlere baktıktan sonra halime şükrediyorum. haftalar sonra kaybolan çocuğunu açlıktan ölmüş bir şekilde bulan aileler var, geçen haftalarda gerçekleşen tren kazasında hem oğlunu hem de kocasını kaybetmiş bir kadın var. yani biraz düşününce benim çektiğim acıların onların çektiği acıların yanında hiçbir şey olmadığını anladım. asıl yardıma ve desteğe ihtiyacı olanlar bu insanlar. benim kafama taktığım meselelerin bir çözümü var en azından. şimdi düşünüyorum ben sağlıklıyım ve ailemdeki herkes de hayatta. bu mutlu olmak için en büyük neden.
sorunlu bir ilişkiniz varsa özellikle sürekli ayrılıp barıştıgınız bir ilişki içindeyseniz kesinlikle ayrılın elbet hüzün vardır ama dünya varmış dersiniz.
Anı yaşa ey insan , mutluluk bir ömür boyu değil o kısacık anın içinde saklı . Kahkaha atman gerekiyorsa at .
beklentiye girmeyin.
Mutluluğunuzu kimseye bağlamayın. Kaybettiklerinizi düşünmek yerine sahip olduklarınızı hatırlayın. Kendinizi değersiz hissetmenize neden olan insanları hayatınızda barındırmayın.
Yalanlara kanın.
basit ve meşgale gerektiren şeylerle uğraşmak.

örn: tesisat tamiri, araba temizlemek vs.
Duştan sonra bornozla yemek yemenizi öneririm. Daha güzel şey var mı şu hayattta. Hafif de rüzgar esse camdan...
Anı yaşayın,gülün,eğlenin,hayal kurun.. Hayat kısa ölümün ne zaman geleceği belli değil.
Akustik gitar dinleyin, bira için.
Öyle herkesle değil, iyi hissettiğiniz biri ile. Eğer o yoksa, Yakamozlar yetecektir.

Gece mutluluğa bahşedilen bir umuttur.
Kimseden bir şeyler beklemeyin.
yalnız yaşayın.
düşünmeden yaşayın ve asla dememek için ardınıza bakmayın. Hatınız sizin mutluluğuzun anahtarı olsun.