bugün

penguen çizer tayfasının göze batan yeni elemanlarından birisi.
penguen dergisini son dönemde sürükleyen bir çizerdir. her hafta aynı derece güldürmeyi başarır.
penguendeki 4 karelik köşesi az gelmektedir. müthiş esprileriyle artık daha büyük bir köşeyi hak etmektedir.
elinde sigarası,atletli,bıyıklı tipler ile yaptığı espriler her zaman duvara asılacak kalitededir.
kim bilir kaç sayıdır hiç ne oluyo dikkat etmeden penguen okuduğumu farkettim. bu farkediş bünyemi düşünmeye itti. ve düşündüm. evet.
neyse lan, düşündüm de, dergiden mustafa satıcı ve barış atar'ı çıkarınca hayvani bir fark oluyo. bana 'neden hala penguen alıyosun?' diye soran şuursuzlara selçuk erdem ve cem dinlenmiş'i bahane gösteriyorum. ama mustafa satıcı olmasa, yani yine alırdım sonuçta 7 yıldır alıyorum ama, o olmasa fena olurdu. iyi ki varsın mustafa satıcı. seni seviyorum.

barış atar'ı da seviyorum. hepsini seviyorum ya. uu yerim.
çizimi çok sağlam olan çizdiği karakterlerle daha balonlar okunmadan yüzde tebessüm ettiren karikatürist.

http://forum.zevzek.com/u...post-90312-1216146954.jpg
son sayısında cehennemde geçen bir karikatürle beni düşündürüp güldüren kimse.
Cehennemde bir çeşmede abdest almak isteyen kişi:Şuraya bak Allah'ın suyunu esirgiyolar resmen!
Zebani:Hadi arkadaşım tribüne oynamayalım.
karikatürlerinde kimi zaman güldüren hatta güldürmekten öldüren, kimi zaman da düşündüren karikatürist.
penguen'in son zamanlarda çıkarttığı süper yetenek. penguen'i alma sebeplerinden birisi. hastasıyız.
penguen dergisindeki kakır kakır güldüren kişilerden biri. sanki detay çizmiyor gibi ama gerçekten detayı iyi biliyor. süper lan.
karikatüristliğin harbiden yetenek işi olduğunu ispatlayan adam.
baltalı ilah' ı penguen sayfalarına kazandırmış, güldüren çizer kişisidir. köşesinde çizdiği karikatürler de başarılıdır.
baltalı ilah serisiyle mükemmel işler çıkaran çizer.
pemguen in askere giden çizeri.

hayırlı tezkereler olsunmuş.
baltalı ilah serisiyle insanı penguen bağımlısı yapan karikatürist. "hevesinizi baltalayan balta"
baltalı ilah haricinde köşesinde de oldukça güzel işler çıkarmaktadır, ellerine sağlıktır. hafif özer aydoğan tarzını da andırıyor gibi geldi.
topragimdir, kastamonlu olan bir ara muhabbet etme sansina sahip oldugum karikaturleri kadar muhabbeti de guzel olan karikaturist.
son dönem mizahımızın en yetenekli isimlerinden birisi. https://fbcdn-sphotos-f-a...82167486_1151461542_n.jpg
izmir tuyap imza gunune gelen ekipteki en kafa cizerlerden biri, kapali alanda masanin altindan sigarasini da yakabilecek kafada, hayrani kullaniyorsa bi dal ikram edebilecek guzellikte bi insan. zaten takip ediyordum artik daha bi zevkle takip edicem.
güncel Önemli Başlıklar