bugün

kadir mısıroğlu nun programında yaptığı açıklamadır. konuyla ilgili de bir video bulunmaktadır.
http://www.youtube.com/wa...3LQ6AU&feature=fvwrel
"benim!" diyerek devam ettiği takdirde insanları daha çok şaşırtabilecek önerme.

(bkz: hanginiz kara murat)
resmi tarihi reddetmek adına ortaya atılmış saçmaötesi önerme.

(img:#179085)
çok daha önceden de kanal 7'de birisi çıkıp belge falan göstermişti. ali rıza'nın m.kemalin babası olmadığına dair m.kemal yetimhaneden alınmıştır falan diye.ama şimdi hatırlayamadım kimdi acaba.

edit: ne oldu lan ? oğlum babası belli olmayabilir yapacak bir şey yok.

not: gelsin eksiler. hadi bakayım.
atatürk'ü her fırsatta karalamak isteyen aşırı dinci (sağ) kesimin, atayı küçük düşürmek için uydurduğu tamamiyle asılsız iddiadır.
(bkz: müstehcenliğin dayanılmaz hafifliği)
"ali rıza olmasın, ahmet olsun mehmet olsun; bu "mustafa kemal'in" yıkılan virane bir ülkenin küllerinden yeni bir 'türkiye cumhuriyeti' devleti kuran "gazi mustafa kemal 'atatürk' " olduğu gerçeğini değiştirir mi?" denilesi sözde tespittir.
he amına koyayım he. hadi türkiye cumhuriyetini lağvedelim.
mustafa kemal atatürk' ün soyundan dolayı değil, yaptıklarından dolayı sevildiğinin farkında olmayanların ortaya attığı iddia.
ali rıza olmuş ahmet mehmet olmuş ne far eder mustafa kemal gelmiş ya dünyaya bi şekilde o yeter.
babası belli olmayanla elli olanların uydurduğu iddia.
babası elli olan: kısaca *.
kesinlikle kimseyi ilgilendirmez. büyük bir samalık bunu irdelemek.
atatürk'ü sevmediğim halde, bir anti kemalist bu noktadan açık arıyorsa gerizekalının önde gidenidir.

ama bakın burada çok ince bir nokta var. bunu gören olmamış henüz.
ne diyoruz? "nasıl doğduğu önemli değil". kesinlikle doğru.
insanın nasıl doğduğu önemli değildir.
ve gelelim "o olmasaydı orospu çocuğu olurduk" geyiğine.
buyurun size en büyük kanıtı.
nasıl doğduğunuzun hiç bir önemi yoktur.
bok atacak bir o kalmıştı zaten. ben teşhisi koydum.
hadi tanım da olsun: yalan haber.

alzheimer hastalığı, günlük yaşamsal aktivitelerde azalma ve bilişsel yeteneklerde bozulma ile karakterize, nöropsikiyatrik semptomların ve davranış değişikliklerinin eşlik ettiği nörodejeneratif bir hastalıktır. demansın en sık görülen tipidir. bu hastalığı ilk olarak alois alzheimer tanımlamıştır.
erken semptomlardan biri hafıza kaybıdır. bu hafıza kaybı, geçmiş hafızanın korunduğu, hastalığın ilerlemesi ile birlikte sıklıkla telaffuz edilmeye başlanan küçük unutkanlıkların başlaması şeklindedir. bozukluğun ilerlemesi ile bilişsel (kognitif) yeteneklerdeki kayıp, frontal ve temporal lob işlevleri ile ilişkili, dil alanlarında işlev kaybı (afazi), beceri gerektiren hareketlerde işlev kaybı (apraksi) ve tanıma fonksiyonlarında bozulmaya doğru uzanım göstermeye başlar.
altta yatan patolojik sürecin yansıması olarak beyinde limbik sistem ile frontal ve temporal loblar arasındaki bağlantılarda kopmalar olur. patolojik süreç temporoparietal korteksin yoğun bir şekilde tutulduğu fakat frontal lobu da etkileyen amiloid plakve nörofibriler yumaklarla karakterize inflamatuvar cevabın birlikteliğinde nöron kaybı ve atrofisini içerir.
hastalığın kesin nedeni bilinmemektedir. genetik faktörler suçlanmaktadır. erken başlangıçlı alzheimer hastaları ve az sayıdaki ailesel vakalarda üç farklı gende dominant mutasyon tespit edilmiştir. daha sık görülen geç başlangıçlı alzheimer hastalarında apoe'nin duyarlılık genlerinden biri olduğu gösterilmiştir.

kaynak: vikipedia

(bkz: deli kadir)

edit: peki senin baban kim? *
"yanında mıymış bunu diyen acep?" diye sorulması gereken iddia. insanı zorla dinden imandan çıkarma durumu.
http://www.facebook.com/AntiKadir
katılası grup.
rahat bırakın şu adamı.
hey gidim hey. abi sataşacak yer mi kalmadı. eee değilse nolacakmış acaba merak ettim onu da bi söylesene.
--spoiler--
işgaldeki hali sakın unutma,
atatürk'e dil uzatma sebepsiz,
sen anandan yine çıkardın amma,
baban kimdi bilemezdin şerefsiz.
--spoiler--

(bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
ülkeyi kurtarmış olduğu gerçeği hiçbir zaman değişmeyeceği için problem yok.
artık haddinizi bilin heh dedirtecek sinirleri bozan bilgisayara az daha yumruk atarken kendimi tuttuğum durum. güya dindarmış bunlar attıkları iftiralara bak. allahsız kitapsız amerikan avrupa yalakaları sizi.