mustafa özbakan

 1. 1.
  odtü fizik bölümü hocalarından biri. 105-106 derslerinin koordinatörlüğünü yapar. dersleri ultra geyikle geçer ama bir de bakmışsınız bu geyik sırasında kapmışsınız bir şeyler. sevimli bir hocadır. mühendislerin alacak olduğu birinci sınıf fizik derslerini kendisinden almaları şiddetle tavsiye edilir.
  #1207773 :)
 2. 2.
  süper ders anlatan, arada kendini kaptırıp memleket meselelerinden dem vurmaya başlayan fizik hocası. physics 105-106 dersleriyle ilgili tüm mailleri kendisi attığı için dersi alıp da bu hocanın ismini bilmeyen yoktur. devasa göbeği kendisine çok sevimli bir görünüş kazandırsa da, kızdığı vakit U3 amfisini inletme kapasitesine sahip hocadır. genelde ağır ağır ders işler, sınav zamanları diğer hocalardan geri kalıp son sürat konuları yetiştirmeye çalışır ve genellikle sınavlar onun geldiği yere kadar yapılır. süper yazdırır, sınav öncesi defterinin fotokopisinin edinilmesi şiddetle tavsiye edilir.
  #2560106 :)
 3. 3.
  son olarak kendine bir öğrenci tarafından aq yazılarak atılan mail e ben de senin aq diyerek cevap attığını anlatan ve küfürleşmek isteyen varsa odama gelsin kapıyı kilitleyelim bakalım kim çok küfür biliyor diyerek bütün bir amfi ye meydan okuyan çılgın hoca.
  #3699272 :)
 4. 4.
  1.sınıf fizik derslerinin kendisinden alınması ya da en azından ders notlarının bulunması şiddetle tavsiye edilen hocadır. 1.sınıf fizik derslerinin koordinatörü olduğu için olsa gerek, öğrencilerin en çok hata yaptıkları ve zorlandıkları yerleri bildiği için dersleri oldukça verimlidir. ayrıca memleket meselelerine de değinir, dersleri genelde zevkli geçer.
  #3813389 :)
 5. 5.
  birinci sinif boyunca webmail kutumu senlendiren, her sinav sonrasi her soru ici tek tek curve ve standart sapmayi hesaplayan(ya da hesaplatan) insan.
  #3813405 :)
 6. 6.
  yaklaşık 25 senedir mail atmakta olan, ve 25 senedir tek işlevi mail atmak olan, artık bir mail server'ı haline gelmiş, sağ eli maus kullanmaktan pençeleşmiş, dış görünüş olarak süper mario, kafa yapısı olarak asus n serisini andıran sempatik amcamız. derslerde çok leziz göndermeler yapmaktadır.
  #13218104 :)
 7. 7.
  sürekli mesaj atıyor, durduramıyoruz.
  telefon şebekelerinin mail versiyonu adeta.
  zaten gönderdiği mesajlarda genellikke masteringphysics ile ilgili oluyor, inanılmaz daraldığımı hissediyorum o zamanda.
  #22154690 :)
 8. 8.
  mail almaktan ciğer soldurtan adam. sayesinde gelen kutusu aşındı.
  #29826659 :)
 9. 9.
  sen napıyorsun allah aşkına dediğim mail canavarı. la olm... art arda aynı maili 2 kez atıyorsun sırf bir yeri yanlış yazdın diye. kasma bu kadar. salla gitsin.

  internet ile haşır neşir olduğunu bildiğimden burayı okuyacağını umuyorum. bul beni bir şekilde. bana özel mail at.

  edit: bir hoca.
  #29904144 :)

mustafa özbakan ile alakalı başlıklar