bugün

Nur topu gibi kizimiz olmuştur.
Üstelik kız da değil kiz.
Neyse jiletleri hazırladık izlemedeyiz memelerini hoplata hoplata koştursun efenim.
Sadece müslüm gürses değil aynı zamanda selami şahin, linet, beatles, bülent ortaçgil, ido, berkay, orhan gencebay, bach da dinliyordur. Şaka şaka bu benim.
Bir ac dc dinleyen kız değildir. Ama o da emektardır, görmüş geçirmiştir.
hos gelmıs canım yazar. Kızlar olarak iktidarı ele alacağız, az kaldı.
Niye dinlemesin dedirtir. Bir haydar haydar, denedim, adını sen koy,sebepsiz ayrılık, hangimiz sevmedik, hasret rüzgarları, nilufer, sensiz olmaz, tutamiyorum zamanı.. allasen şu sarkılara bakın bi dinlenmez mi daha uzar gider de bu liste uzatmadım. Bunu yanında cenguz kurtoglu, orhan gencebay, ibrahim tatlıses dinler. Muzigin cinsiyeti olmaz ki efendim kalpte yatanlar hangi dudaktan dökülüyorsa ondan dinlenilir işte..
akşamüstü affedebilir.
Ben o kızın topuğuna sıkar kaçarım o zaman. Ağır abi modundadır, yılbaşı hediyesi jilet olabilir. Doğum gününde de Müslüm gürses cd si verilir. Bir de yazarmış, ironi yapmıyormuş keşke yapsaymış.
iyi kızdır efendim.
Muhterem nur’dur.
karşılıklı rakı içilebilecek kızdır.acdc dinleyerek rakı içilmez efenim.
Dertli, kederli ve aynı zamanda çay-sigara yapan, canı çok sıkıldığında tofaşına atlayıp sahile çeken, teybinden ince ince müslüm baba şarkıları damlayan, bir karıncayı bile incitmeyen kızdır.

Severiz, saygı duyarız.
En sevdiği şarkısı da kaç kadeh kırıldı ysa işte o kıza yamuk yapmayın kardeşim. Sizi de deşer bizi de.
Filmden önce ve sonra dinleyenler olarak ikiye ayrılırlar. Filmden önce dinleyenler candır, diğerleri de ne biliyim popülarizmin köleleri işte.
o muhterem zat benimdir efenim. içinde duygu olan işlerin köpeğiyiz vallahi biz babacıyız.
affet dinliyorsa, paramparça dinliyorsa, tutamıyorum zamanı diyorsa, tüm müslüm gürses arşivi 5 bilemedin 10 şarkıdan oluşuyorsa o kız pelinsudur ve babayı sinema salonlarından birinde tanımıştır.
ışıkları sönük şehrin her yer zından kapkaranlık deyince bir kor gibi bedenimde gezer durur bu yalnızlııık gel diye eşlik ediyorsa o kızı üzmeyin. güzel gönüllü bir kızdır o.
Ayrıca başlıktaki u lar ü yapılsın lütfen. Evet.
genelde hakkındaki ön yargıları takmayan kızdır. vardı böyle benim tanıdığım, meslek olarak finansçı, dansçı ve tiyatrocu bir bireydi. buradaki hemcinslerin büyük bir çoğunluğunu genel kültür ve fiziksel olarak donunda sallayacak, sözlük abazanlarının ağzından salya akmasına sebep olabilecek bir potansiyeldeydi.

müzik evrenseldir evladım, hala bunu öğrenememişsen ahkam kesme bari.
güncel Önemli Başlıklar