bugün

futbolcunun teki. hayatını alan daraltarak kazanır. gaziantepspor'da oynar. birinci dereceden beşiktaşlı olduğu gibi sıkı bir emre belözoğlu hayranıdır da. 1988 doğumlu olduğu söyleniyor.
vital kapasitesi theo weeks ten sonra ikinci gelebilecek kapasitede olan futbolcu. maç bittikten sonra bakkala koş iki yumurta kap gel desen, inanın hayır demez o derece.
beşiktaşlı olan gaziantepspor'da oynayan futbolcu. birkaç takım arkadaşıyla birlikte beşiktaş formasıyla çekilmiş fotoğrafları basına yansıyınca gaziantep'te büyük yankı uyandırmıştı.
http://img517.imageshack....mg517/781/muratceylan.jpg

not: solda atkıyı tutan murat ceylan.solda oturan ise ismail köybaşı. ayrıca bu fotoğraf yeni değil ikisi de gaziantepspor'un altyapı takım olan gaskispor'da oynarken çekilmiş.
muhtemelen bu sezon sonunda gaziantepsor kulübünün, ismail köybaşı gibi yüksek bir fiyata istanbul kulüplerine pazarlayacağı futbolcu..
menejeri ahmet bulut olduğu için büyük kulüplere gelme olasılığı çok yüksektir.
1.68 m boyuyla tam bir yerli gattuso dur. geçen sezon ligde 31 maça öıkmış 1 gol atmış 2 asist yapmıştır.
beşiktaş'a transferi ismail köybaşı'ndan önce gündeme gelen fakat son anda yatan futbolcu.
sezer öztürk ile beraber beşiktaş'ıma transfer olmasını istediğim genç yeteneklerin başında gelir.
kendisi beşiktaş'lıdır ve antep forması giymesi dolasıyla muhtemelen seneye milyon eurolar karşılığında beşiktaş'tadır.
emre belözoğlu'yla birlikte ligin en önemli ortasaha oyuncularından biri.

(bkz: theo weeks)
yakında beşiktaş'ta oynayacak futbolcu. koyu beşiktaş taraftarıdır.
geçen gün berberiyle konuştum, götü kalkmış dedi, burayı okuyorsa haberi olsun, bir daha da ona gidip traş olmasın.
edit: lan valla konuştum. kan merkezi karşısındaki mekan. mehmet usta yanı. adını unuttum mekanın şimdi. ibneler 15 lira aldılar 3 tel saçım için. ben de gitmeyecem bir daha.
geçen gün bakkalıyla konuştum, çok şımarık ibne dedi, burayı okuyorsa da banane. sonuçta iki ekmek bi yuumurta alıyo.
bu sezon, en geç gelecek sezon beşiktaş'a transfer olması beklenen koyu beşiktaş taraftarı futbolcu.
dilerim yd&antep şüpheli durumları sebebiyle adamı almaktan çekinme durumu olmaz.

http://tinyurl.com/33v6oaj
resimden alttaki geldi, sıra sol üsttekinde. *
zamanında star ekranlarında yayınlanan futbolstar isimli futbol yetenek programında ünlü olan, şimdinin yetenekli futbolcusu. fotoğraflarda da görüldüğü gibi beşiktaş'lıdır, keza tüm ailesi öyledir. delikanlı adamdır. lakabı da ailesi içinde kazandibidir.
orta sahaya ön libero arayan galatasaray'ın ilacı olabilecek futbolcudur. mustafa sarp ve barış özbek'le top diye oynar.
son derece agresif hareketler sergileyen bir adet futbolcu. yetenekli mi arkadaş? evet kesinlikle yetenekli ama adamın başını belaya sokar. 27 ağustos 2010 gaziantepspor konyaspor maçında da kırmızı kart görerek karta güzel bir bakış attıktan sonra elini kolunu sallayarak oyun alanını terk etmiştir.
siirt ili kurtalan ilçesi eski belediye başkanıdır. geçirdiği kaza sonucu görevini bırakmak zorunda kalmıştır.
7 ablası olan murat ceylan ailenin en küçüğü ve tek erkek çocuğudur.
yıllardır niye galatasaray'a alınmadığını düşünürken zart diye samsunspor'a giden iyi futbolcu. adnan sezgin ne ayaksın sen?
ön libero denen, dünya futbolunda defansif orta saha olarak bilinen bölgede oynayan, milletin çok yetenekli demesine rağmen benim bir numarasını göremediğim sıradan futbolcu. çok koşar, kısa boylu olduğundan yere sağlam basar ve süratlidir. lakin özer' in ankaraspor' da yaptıklarını, yarattığı heyecanı düşündüğümüzde bu oyuncunun esamesi bile okunmamalıdır. kaldı ki o özer fenerbahçe' de ilk on biri zorlayamamaktadır. demem o ki yıldız olmak öyle kolay değildir. emre belözoğlu -ki kendisi türk futbol tarihinin en yetenekli oyuncularındandır- daha 17 yaşında belli etmişti ne olacağını, dolayısıyla murat asla bi emre olamaz. şahsi fikrim bana sabri' nin gençlik yıllarını anımsatmaktadır murat.
gaziantepspor' a geri dönmüş. tolunay kafkas' ın açtığı telefon dönmesinde etkiliymiş.

http://gaziantep27.net/ro...;exec=page&nid=194439
Şu an nerede olduğunu bilmemekle beraber büyük yazık etmiştir kendine. Ulan senin teknik direktörün ben olacağım var ya senden mükemmel bir ön libero çıkarmak için gecemi gündüzüme katar seni türk futboluna kazandırırım. Statta 2 maçını izlemiş biri olarak kendisinden harika bir artur vidal olabileceğini rahatlıkla söyleyebilirim. 3-5-2 oynamak isteyecek bir takımın orta saha göbeğinde yırtıcı olarak oynatacağı en iyi yerli oyuncu. Mesela beşiktaş ta fernandes ve oğuzhan ın arkasında oynasa -necip i çok ama çok severim- ortaya türkiye ligi ni aşacak bir orta saha çıkar.
bu sezonun en iddialı yarışmacılarından biri. kendisi de şöyle bir şeydir.
görsel
bozok un yapması gerekeni küçük yaşına rağmen bu çocuk yapabilir.
takımı motive edebilir.
bu arada vücut iyi.
hırslı.
hayırlısı be gülüm
egolu olduğunu düşündüğüm zat! sürekli kaybettiği oyunlarda ortaya bir bahane atmaktadır!
bu arada fizik olarak gayet düzgündür!
Yuzune yandan bakinca cok tatli bir burnu ve cok guzel dudaklarinin oldugunu fark ettigim, muthis fizikli survivor yarismacisi. Boyunun kac oldugu bilinememektedir. Yenir...
Karakteri filan da duzgun bayagi... umarim finale kalir...