bugün

konu chp olunca pekte şaşkınlık veren hadise değildir.
valla hocam akp'li vekilleri de gördük iki eş ile yaşayan vesaire.

o yüzden konu akp - chp meselesi değildir.
konu chp olunca 13 yaşındaki kızlara tecavüz edenlere tepki vermeyen yavşakların ışık hızıyla saldırıya geçtiklerini gösteren suçlamadır.

not: chp li değilim.

edit: iş parti işi değil tabi ki biliyoruz onu. sadece koyun tayfanın 2 yüzlülüğünü vurgulamak istedim. o kadar.

edit2: en çok eksilenenlere girecek bu entry. gurur duyuyorum. sizin gibi yavşak olmadığım için.
iktidarın artık kokan, basit ayaklarıdır. adamın canı am istemiş verilmiş ya da verilmemiştir. bu sözlükte olayı kınayanlar daha fazlasını yapmakta değiller midir ?
20 kişi bir çocuğa tecavüz edince konu bile etmeyen iktidar bu senaryoları kendi yazar kendi oynar durumdadır. el uçkurunu gözleyenler kendi götlerindeki sahtekarlık, haram sarkıtlarını neden görmemektedir. iktidarın aczini göstermektedir. kim sivrilirse budansın politikasıdır. zavallılıktır.
not: chp li değilim.
iktidara çakıyor zanneden chp'liler şunu bilmeli ki asıl çaktığı kılıçdaroğlu'dur ve tabana çaktığı selamdır,

ve hala arkasında olacaksınız hiç şüphem yok, ama şunu bilirim söylerim bu adam siyasete yakışmıyor.
suçlamayla ilgili olduğu iddia edilen resmi evrakların nasıl ele geçirildiği ve neden tam gösterilmeden eksik servis edildiği ilk göze çarpan husustur. servisi yapanların tam fezleke sayfalarının fotoğraflarını da yayınlamaları gerekir ki, olay tam olarak neymiş, nasıl gelişmiş anlayalım. aralarında gönül ilişkisi mi varmış ? yoksa özel görevli bir kadın mı var ortada ? yeni bir iklim bayraktar olayı mı var ?

bu arada hangi partinin milletvekilleri hakkında hangi suçlardan dolayı kaç adet dokunulmazlıkların kaldırılması istemi vardır. hangi parti bu konuda rekor kırmıştır ? bunları da değerlendirmemiz ve başlıklara konu yapmamız iyi olur.

(bkz: tencere dibin kara seninki benden kara)
gerçekten ilginçtir. önce deniz baykal, şimdi muharrem ince. chp'li biri olmadığım halde ve asla olamayacağım halde chp üzerinde farklı oyunlar oynandığını görmek zor değil. umarız muharrem ince bey bu olaydan yüzünün akıyla çıkar, yok eğer suçu varsa cezasını çekmeli.
hüseyin üzmez'cilerin direkt ''aha chp'' diyerek bok atmaya giriştiği sallamasyon haber.

kanıt yok, bir şey yok.

herkes istediği kişiye bana şöyle böyle dedi diye suç atabilir. akp'nin muhalefeti susturma girişimleri olunca konu direkt yalan olduğu açık. 100 kadar chp milletvekili'nden nedense en sivrisini seçmişler.
chp zihniyetine saldırı aracı olarak kullanılması saçma olacaktır.

fakat iddia ispat edilirse "benim dedem hacı. hem benim kalbim temiz" zihniyetine bir darbe vurulmuş olacaktır.
her zamanki suç atma tekniği belden aşağı vurmadır. siyaseti ve cinselliği ayırmalı aynen din ve devlet işlerinin ayrıldığı gibi(!).
şaşırtıcı. yani ağzı iyi laf yapan biri olarak tacize vardırmadan bir şeyler yaşayabilirmiş havası vardı, ama demekki sadece siyasette ağzı laf yapıyormuş diyorum ama bir yandan da bunun sadece iddia olduğunu unutmamak gerek tabi.
Şikayet üzerine hakerete geçen Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, CHP Grup Başkanvekili Muharrem ince hakkında fezleke hazırlayarak Meclis Başkanlığı'na iletilmek üzere Adalet Bakanlığı'na gönderdi. Haberde, yayınlanan belgeler ıslak imzalı değil. O belgelere göre savcılık, "Cep telefonu mesajı ve mail yoluyla cinsel taciz ve hakaret." iddiasıyla hazırlanan dosyada, kamu davası açılması için yeterli delil ve emare bulunduğu belirtilerek fezleke hazırladı.

Kaynak : http://www.haber3.com/chp...287554h.htm#ixzz1rrBHG2C3

vay ''abazan'' vaay.
taciz suçlamasında adı geçtiğine göre bundan sonra '' m.i.'' denmelidir. zira; bilmemkimi taciz ettiği iddia edilen m.i. suçlamaları kabul etmedi, şeklinde bir haber daha çarpıcı olacaktır.
2010 yılında yapılan şikayetin fezlekesinin daha bugün açıklanmasıdır. dokunulmazlık zırhına güvenip de böyle bir şey yaptıysa hesabını vermelidir. böyle bir durumda hesap verir mi?

bu ülke de 13 yaşında ki kıza tecavüz eden 26 adam dolaşıyor aramızda, hüseyin üzmez dışarda, bir kadını tekme tokat döven iki polis hala görev başında...bunlar ne ceza aldıysa, muharrem ince de o kadar alır.
--spoiler--
yalova'dan geliyorum,abazayım.
--spoiler--

türk erkeği her yaşta her mevkide aynı.
(bkz: iftira)
kemalistleri irkilten vaka.

hemen de savunmaya geçmişler, "cemaat", "belden aşağı", "iftira" lafları gırla gidiyor. ne olddi chperverler? zorunuza mı gitti? bu işlerin hasosunu siz bilirsiniz. siz yaparken, 28 şubat yandaş medya müfrezeniz yaparken iyiydi de şimdi mi kötü? kendi belinizin aşağısına vurunca ağlayın ama başkasının belinin altına vurmaktan gocunmayın. ikiyüzlü sürüleri siziii...

ama şu da var; şayet iftira ise edenin de allah belasını versin.
vay arkadaş hangi yüz yılda yaşanıyor denilendir. Arkadaşım millet uzaya çıkıyor. insan klonluyor teknolojide bize sunulmayan ama Haarp projesi kapsamında neler var neler. Şimdi bir adamın Meclisteki sesini alıp gerekli techizatla Klavyeden " ben abazayım" değil isterseniz binlerce paragraflık ses kayıtları yapılıyor. Senin telekominikasyonun kimin elinde arapların = tayyip . Hatlardan girip kişi farkına varmadan mesaj bile attırılıyor. Bu yeni bir şey mi ?

20 sene önce aynısı Necmettin Erbakan döneminde de yapıldı. Bir sürü kasetler konuşmalar , montajlama teknikleri vs vs .

EE recebin hakkından kim geliyordu Deniz Baykal, daha doğrusu yavaşlatıyordu. Ne oldu ? Kaset ! Aynısı mhp için, şimdi de tüm akp millet vekillerinin ve sempatizanlarının korktuğu tek adam haline gelen Muharrem ince. açıkcası baya geciktilerde .
Heee ama akpli olursan 12 yaşındaki kıza tecavuz et ! sana helaldir. Sen akpsin büyük düşün! Bu adam yarın birgün okulda senin benim kızıma tecavuz edicekte yargılanmıcak.

tüm bunların akp ile de ilgisi yok. Bu adamlar masonluk yapan illuminati nin , siyonistlerin piyonu. Bunlar olmaz bir başkası olur, o olmaz bir başkası olur. Yüreğinde allah olmayan herkes olur. Ve allahın adını hiç korkmadan bu derecede güzelce kullanarak herkesi uyutur.

Benim hakkım helal değildir ben insanım , ben müminim diyipte çıkarları için doğru yoldan sapanlardan. milyonlarca yetimin ,mağdurun hakkı helal olmasın yezidin yolundan gidenlere. Ve bir gün mahşer günü geldiğinde Sırat denilen köprüden geçerken patır patır bu günahlar yüzünden hak ettiğinizi alınız.

ama şunuda biliniz allah yarattığı kullara yenilmez, yaratanın düzeni hakim olacaktır.
gerçekleşmesi imkansız bir olaydır.
bazı kanı bozuk insancıklar (büyük bir yüzdesi angara da sekreterlerini siker) herkesi kendi gibi sanmakta.
(bkz: yalancının amına koyayım)
belaltı çalışmaların başladığını gösterir. acaba hangi ince tele dokundu diye düşünüyor artık insan.
boku çıkan ayaklar bunlar.
mesaj göndererek yapılmış cinsel taciz(miş). ulan lise talebeleri bile artık mesajla falan asılmıyor kimi yiyorsunuz siz.
Hüseyin Üzmez gibi kucağına oturttuguna dair itiraf gelsin o zaman inanacağım çamur atma. Zombi Hüseyin'in aksine bu adam hem yakışıklı hem karizmatik. Hayranı olan karılar var ne diye tacizlere el açsın?

Örtülü karısına dokunamadığı için elin çocuklarını okşayan yobazların yeni iftira serisi sinemalarda. Hala bu filme inanan varsa Türkiye halkı başına gelecekleri pek bir hak ediyor oh olsun.
zinayı serbest edenlerin zani avına çıkmalarıdır, çelişkidir.
diyelim ki doğru , ince de kendilerin yaptığı gibi 3-4 kadın alsaydı abazan olmazdı.
herbirinin birinden beter olduğu parlementoda hiç de şaşırılmaması gereken durumdur. bu arada tacizci, tecavüzcü her kim ve nere de olursa olsun şerefsizin önde gidenidir. akp, chpli olması mühim değildir.
acaba bu kez diliyle kimi yerden yere vurdu, kimin foyasını ortaya çıkardı da bu iğrenç iftirayı attılar diye düşündüren zırvadır.