bugün

Ak partililerin her seçimde yaptığı ve vatandaş olarak rahatsız olduğumuz durumdur.
Muhalefet partilerinden ve teşkilatlarından cımbızla bazı sözleri, olayları çekip çarpıtarak yayınlıyorlar. Propaganda yapıyorlar.
Ülkenin yönetimindeki sorunları bile iktidarın değil muhalefetin suçuymuş gibi halka yansıtıyorlar.

Kendi yaptıkları günahları ise gizliyor, kendi yandaş medya kanallarında örtbas ediyorlar.
Ve ne yazık görüyorum ki sözlüğümüzde de olayları siyasi çıkarları için çarpıtarak propaganda yapan bu zihniyet faaliyet gösteriyor. Muhalif partilere karşı karalama kampanyası yürütüyorlar.
Doğruları yanlışları açıkça ele almak yerine yalnzıca işlerine geldikleri gibi yprumluyorlar. Taraf tutuyorlar. Haksız olsalar da sanki haklıymış gibi sesleri yüksek çıkıyor.

Bu ülkeyi 18 yıldır ak parti yönetiyor muhalefet değil lütfen particilik yapmadan gerçekleri, doğruları söyleyin.
Ben yeri geldiğinde ak partiyi yaptığı iyi bir işte desteklerken, yeri geliyor yaptığı kötü şeyi eleştiriyorum. Ancak siz her koşulda muhalefete çamur atıyor ve iftira siyaseti yapıyorsunuz. inandırıcılığınız çok zayıf kalıyor böylece. Bir gün de kendinizi eleştirin inanalım samimiyetinize.
Yalnzıca bugün onlarca başlık açıldı
Bu vatandaşlar işsizlikten, yoksulluktan, gelir dağılımı adaletsizliğinden, ülkemizin dört yanında olan savaşlardan, yardım alamayan vatandaşlar varken başka ülkelere yardım edilmesinden, dolardan, altından ve diğer birçok sorundan bi haberler mi yoksa işlerine mi gelmiyor? Bunlardan hiçbir şekilde bahsetmemeleri gerçek niyetlerini ortaya koyuyor.

Eleştireceksek herşeyi eleştirelim arkadaşlar. iftira siyaseti yapmadan. Çamur atmadan. Seni de beni de onu da herkesi eleştirelim. Sizi bundan muaf tutmayalım çünkü Ülkeyi siz yönetiyorsunuz.
akp kendine ister ak... ister pak desin...
mhp ister kendine milliyetçi... askıda ekmek desin...
isterse cumhurur ittifakının tamamı... kendine yerli ve milli desin...
halkın nazarında tümü..."sıfırı" tüketmişlerdir....

not: önümüzdeki maçlara bakalım...
son zamanlarda ince ve özdağ ikilisinin başını çektiği kampanyadır.

ayrıca malum kişinin her ekrana çıktığında "cehape" diye icra ettiği olaydır.

zira birileri siyaset üretemiyor. halka bir şey veremiyor. ekonomi kötü, pandemi süreci kötü. ellerinde tek kalan ötekileştirme.
Seçim yaklaştı paralı akp çalışanları bütün sosyal medya üzerinden muhalefet partilere algı operasyonu ve iftiralar sıralıyorlar. Ama size kötü haberim var inandırıcılığınız kalmadı belediye seçimlerinde olduğu gibi bütün ülkeden ret yiyince moraliniz çok kötü bozulacak.
Ülkeyi muhalefet yönetmiyor yönetmedi siz yönetiyorsunuz bütün kötü gidişat sizin eseriniz
çaresizliktendir, muhalefete puan kazandırıyor. devam !..
Bir halta yaramaz. Yarasa belediye seçimlerinde yarardı. Akp li çomarlar buz dolaplarına iki yemek girince herşey süper zannediyordu. Şimdi artık o da yok. Akp ilk seçimde yüzde 35 alır ve ikinci bir seçime kalmadan dağılıp tarih olur.
güncel Önemli Başlıklar