bugün 1180 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

muayyer

 1. 3 3
  bir otomobil argosu olarak dilimize yerleşen bu sözcüğün asıl anlamı, uzun süre kullanılan ancak hala kullanılmaya devam eden emta olarak geçer. be sebeple 2.el otomobillerde sıkça karşılanabilecek bir cümledir.
  #1489749
 2. 6 4
  muhayyer kelimesinin yanlış telaffuz edilmiş ve anlamlandırılmış hali. muhayyer, şartlı demektir, satılan şey beğenilmezse veya işe yaramazsa geri alım garantisi şartıyla satışı anlamında.
  #6843158
 3. 0 0
  ikinci el otomobil piyasasının, "çiziklerden ötürü komple boyalı" kalıbının ardından vazgeçilmez ticaret kelimelerinden biri.*
  #7457480
 4. 0 0
  beğenilmediği takdirde geri iade edilmek şartıyla alınan mal, eşya vs.. için kullanılan bir kelimedir, genelde otomobil piyasasında bu kelime ye rastlanır.
  #13343853
 5. 0 0
  sahibinden.com ilanlarında hemen her ilanda gördüğüm, yazanların dahi anlamını bilmediklerine emin olduğum kelime.
  #22792989
 6. 1 1
  ikinci el araba alım satım dünyasında mayer olarak bilinen alman kalecinin ön adıdır. anlamadığım şey o sektörde kaleciler çok mu aktif, günümüzde ikinci el araba işi yapan çok alman kaleci mi var araştırmak lazım.

  - abim arabanın yürüyeni nasıl ?
  + mayer

  yani diyor ki geçse kaleye volkan'dan muslera'dan ne bileyim onur'dan eksik kalır yanı yok.
  #25443144