bugün

an itibariyla karsima cikan program penceresidir.

--spoiler--
Üzgünüz

Firefox sorun yaşadı ve çöktü. Yeniden açıldığında sekmelerinizi ve pencerelerinizi geri getirmeye çalışacağız.

Sorunu teşhis etmemiz ve çözmemiz için yardım etmek üzere çökme raporu gönderebilirsiniz.
--spoiler--

bir benzeri icin (bkz: millet cokme habercisi) (bkz: 14 yasinaki kiza tecavuz etmek)
çok nadir görünen bi' şeydir.
ama firefox kendini affettirmek için çöküş anında açık olan sekmeleri geri getirir.
sırf bize yaranabilmek için... yazık sana tilkicik!?

(bkz: yazar burada sıcaktan manyamış)
(bkz: felaket tellalı)
kötü ve üzücü bir şeydir. ama mozilla firefox sorunu hemencik çözmektedir. telaşa gerek yoktur.
az önce bana da oldu.. o neydi lan öyle? felaket tellalı gibi... kim çevirir bu programları merak içerisindeyim.
google chrome'a geçme zamanıdır.
video nun sesini açmama karşı çıkan iç oluşum. ültümatomlar devam ediyor, hala devam ederse sil seçeneğini masaya yatırıp senato üyelerini iknaya çalışacağım durum.
felaket tellalı gibi birşeydir.
son zamanlarda, özellikle de blogspot sitelerinde gezinirken sıkça ekranın orta yerinde belirip hasssikktirrr çektiren uyarı tablomsusu.
bileyır cadısı gibi korku salan, depresyonlara gark ettiren nalet.
gün geçtikçe ilk günkü performansını yitiren mozilla uyarısıdır. ilk gün ne hızlıydın lan. sonradan google a girerken donmaya başladın. diğer sitelerden söz etmiyorum bile.
(bkz: google chrome)
deprem olmuş hissi uyandıran durum.
google chrome a geçme sebebimdir, çok hoştun çok güzeldin ama 101 in son elinde çökmeyecektin mozilla.
oturumu kurtar özelliği sayesinde genellikle çok da büyük bir sorun olmamaktadır.
kendisine kızılmaması gereken mozilla eklentisi, çünki elçiye zeval olmaz *
yıllarca ie ve chrome a tercih sebebi olarak bir çok özelliği gösterilmiş browser müsveddesinin son zamanlarda "aha göt gibi bıraktık seni" dercesine yazılan entrynin ortasında laaak diye orta yere çıkan felaket tellalı. " amk sırtınamı bindik sanki ne çökmesi " dedirten fesemenk piç kurusu eklenti. çok moralim bozuldu neredeyse 6 satır yazmıştım.
Hiç alakanız yokken sizden onay dahi beklemeden üçüncü şahıslar tarafından '22find' diye bir virüs kendi kendini bilgisayarınıza yükler ve mozilla çöker.