bugün

bugün sevinçten havalara uçmuş yazardır.
msn'in bütün işlevlerini kullanan yazar.

geziyorum bugün internette, dedim bi msn'e bakayım. birisi doğuş dinliyor. omfg! dedim sileyim bari şu kim ise, baktım motley drama! oh yeah motley drama! oh yeah!

sonra konuştuk tabii, döktü bana içini. doğuş çok yakışıklı, kaslı, karizmatik bi adammış. insan kendine alamıyormuuş böyle yakışıklı bi adamın şarkılarını dinlemekten. posterlerini duvarlarını süslüyormuş falan filan. mother drama'nın ruh halini anlattığını düşündüğüm şu şarkıyı ona ithaf ediyorum.

Duvar olursun, taş olursun
Uzayıp giden yol olursun
Gözün görmez, engel bilmez
Kaç gece sabahladığını görmezsen
Bir de üstüne titrersen

Miğden ağrır, başın döner
Gözün görmez, engel bilmez
Kaç gece sabahladığını görmezsen
Bir de üstüne titrersen
Eyvah eyvah

işte buna aşk derler aşk derler aşk derler
Kıymetini bilemeyenler
Dert derler, acı derler
var mısın yok musun benzeri yarışmalar ve türk televizyonlarının milletimize etkileri başlıklı mesaj alışverişinde belirttiği fikirlere katıldığım dördüncü nesil yazar. ayrıca nesil farkından dolayı burun kıvırmadı, kendisine teşekkür ederim.
(#6082440) madem odam temiz değil, bunu neden sözlük bilmesin yazarı.
'o şarkılar hareketli şarkılar, hit şarkılar, sabahlar olmasın şarkıları.' demek istediğim. yani, doğuş nedir ya? *
(#6213969) takdir ettiğim yazar.
(bkz: mötley crüe)
ileri görüşlü, vizyon sahibi yazar.
bazı yazarlar olmasa, sozlukte bulamayacağım yazar. dost. her muhabbetimizin başlangıç cümlesini "beni özledin mi?" yapan insan. iğrenç esprilerin en yakıştığı kişi*. "yaa xpolinomu yaaa!!" dediğini duydum*.gerçekten çok özledim.
güncel Önemli Başlıklar