bugün

(bkz: niye beni dışlıyorsun mod)
(bkz: ben bu dağların nesine geldim)*
(bkz: ben başlıklarımı imha edebilme ihtimalini sevdim)
fondan cem adrian çalarken; "ben bu şarkıyı sana yazdım" eşliğinde, içip kafa olmuş sözlük yazarının moderatöre yaptığı yakarıştır.

(bkz: dişi yakarış)
(bkz: aiti nere lan)
sevgili dostlar; sözlükte dolup taşan gereksiz adam sayısının haddi hesabı yok. alah' ınızı severseniz hiç mi süzmüyorsunuz alırken bu insanları? hadi aldınız, yazarken niye gerekeni yapmıyorsunuz? bırakın çaylak edilmesini, silinmesi gereken onlarca adam var. sözlüğü çöplüğe çevirmişler. bir zevkimiz vardı, sözlük, o da sizin beceriksizliğinizin hışmına uğradı. adamlar gram sallamıyor sözlük formatını. bizim günahımız ne peki? insanların msn iletileri gibi yazılarını okuyup oy veriyoruz, sırf sözlük sevgisine. insaftır, yazıktır. gammazlık vermişsiniz yazarlara, bi halta yaradığı yok, çalışmıyor ki ibneleri şikayet edelim, mastürbasyon yapmak gibi birşey. tamam onlar da yazsın, okusun deşarj olsun ama yeri bu sözlük olmamalı, senelerdir uludağsözlüğü takip edenlere, sözlüğe gönül verenlere hakarettir bu. sayı artsın diye kaliteden mi vazgeçiyorsunuz anlamadım. hedefiniz nedir? standartlarınız? yazarlar sizin gözünüzden nasıl görünüyorlar? sözlüğü daha iyiye götürmek yerine sike sürülecek kıvamdan yoksun hale mi getirmeye çalışıyorsunuz? bir duruşunuz yok mu? ya felsefeniz? neyin köleliği bu? sözlük bu şekilde ilerlerse birçok kaliteli insan sözlüğü terk edecektir. buna bir önlem almazsanız inci sözlükle ortak olur işleri öyle yürütürsünüz artık. belki de mutlu olduğunuz işe sahip olursunuz.
sayın moderatör, benim benimsediğim düşüncelere, saygı duyduğum değerlere laf söyleyenlere anında karşılık veririm. 3-5 kişinin laflarıyla gaza gelipte çaylak moduna çokça getirdin beni. ama bir bak neden getiriyorsun, ben neden laf söylüyorum. burada bir takım kurup, kendilerince hakaret edebilen şahsiyetsizlerin, ben gibi tek tabanca takılan sözlük üyesine sarmaları ve onların saygı duyduklarına laf ettiğimde çaylak konumuna getirildiğimde bir araştır. at gözlüğüyle bakma olaya..
sevgili mod. küsüm sana. en ufak şeylerden benim sivri sivri entry-başlık larımı silik yapıyorsun.. şimdi en yakın köprüden atlıyorum.
sadece kalbim kırık sayın moderatör(ler). hani bkz lerimi 5 saniyeden kısa sürede ortadan kaldırmanıza değil bu sitemim. hani dayanamadım yaptım bi eşşeklik ama girdiğim entrinin güzelliğinden ötürü taktir almışken birkaç dakika sonra entrinin ortadan kaldırılması peki. entrimin başlıkla alakası olmamasına hele halen anlam verememiş durumdayım. daha ne kadar alakalı olabilirdi. üzülüyorum sayın moderasyon. üşüyorum anlıyormusun.

(bkz: sinyal gönderiyom alıyon mu)
ben bir derdim var'a tıklayınca benimle birlikte rakı içmenizi istiyorum. çok dert ortağı babacan görünen bir buton koymuşsunuz panele..
criminal minds-7.sezon 4. bölüm çıktı.

(bkz: anlayan anladı)*
nasılsınız gardaşlar...
yazdım da ne oldu ? umrunuz da mı arkadaşım ?*
Turlu sebeplerden entrylerimizi silen moderatorlere soylemek istedigimiz icimizde birikmis sozlerdir.
elinize sağlık. * *
beni hor görme arkadaşım, sen altınsın ben tunç muyum. *
o mod buraya gelecek...
topsunuz oğlum. *
(bkz: seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım)
(bkz: şimdi o fareyi yere birak ve yavaşça sol elime bak) demek yeterince dışa vurumcu olur sanırım.
senin işin de zor be abi.
sevmeye çalışıyorum ama nefret ettiriyorsun. insan mısınız lan?
kafana göre entry silme kendini bilmez mod. seni od. yapanın...
amerikancada bir laf var bildin mi?
"neden çaylak oldum?" sorusunu yöneltmek isterim.