bugün

sonunda kız ölüyor gençler. okumayın.

kimsenin şeyinde olmayan gerçektir.
(bkz: durumumuz var ama okumadım kardeş)
böyle mallar hakkında başka bir mal böyle uzun uzun açıklama yapar , boşa demiyorum silmediğiniz 5. nesil sonrası tüm yazarlar için küfür yiyorsunuz yönetim.
fakedir. inanmayan siktirsin gitsin. acıdım ya insan bazı şeylerden yoksun olmuycak.
baslik zaten gereksiz de.
boyle gereksiz tipler adina (gereksiz dedigim, sozluk ortaminda sadece niki ile var olan tiplere, yani kisacasi hepimiz) baslik acip, onlari selebriti kompleksine sokan tipler de ayni sekilde gereksiz.
azrailin regl donemi yazdıkları kısmen doğrudur.
Ama;

1. Burada yeni olduğumu söylemedim, silik yemiştim. Yazar oldum bir daha yedim. Bir daha açtım. (10. Nesilim)

2. Beni ister kız ister erkek bilin, iyi veya kötü yorum yapın umrumda değil buraya kafa dağıtmaya geliyorum kimin ne söylediği umrumda olmayacak.

3. Bu sözlükte numaramı verdiğim, mesajlaştığım insanlar var. Böyle aklî dengesi bozuk insanlara vermem numaramı.

4.oyun yapayım derken oyuna gelirsiniz haberiniz olmaz.

5. Gerekli mesajlar moderasyona iletilmiştir.

6. Beni sevin veya sevmeyin benim kişiliğim bu, ben sizi seviyorum.~
(bkz: minnak sevişelimmi)
eğlenmenize bakın, saygıyı yitirmeden.
(bkz: minnak kız kim la)

Bir gerçek.
görsel
Fake hesaptır. Yıllardır sözlükte yazan ve kim olduğunu tahmin ettiğim eskilerden birinin son dönemdeki kızlı nicklerin popülerliğine kapılıp kız resimleriyle dikkat çekme çabasıdır. Gördüğü ilgiyede bir yerlerini kaşıyarak gülüyor ilgi budalası olmaya gör bir tadınca bırakılmıyor...
Herkesçe bilinen siklenmeyen gerçektir. Bırakın takılsın öyle zevk alıyor çocuk.
sözlükçe tek derdimiz olan gerçektir.allah razı olsun sizden, uyku tutmuyordu, şimdi rahat rahat uyuyacağım.

tövbe estağfurullah ya.
güncel Önemli Başlıklar