bugün

http://www.mininova.org adresinde bulunan üyelik gerektirmeden yüzlerce oyun mp3 film barındıran harika torrent sitesi.
mtorrent programının varsayılan torrent arama sitesi. güncel dosyalar için çok sağlıklı.
fransızca dilde dosyaları barındıran torrent sitesi.
http://www.torrentz.com dan yapilan aramalarda, database i yoklanan onlarca torrent sitesinden biridir.
korkunç başarılı bir sitedir. sadece bitcomet*** kurup bir kere ayarlamanız yetmektedir.

Aradığınız şeyin ismini yazarsınız ve çıkan sonuçlardan yüksek seed oranına sahip olanını seçip indir dersiniz. bu kadardır. Bağlantınızın izin verdiği maksimum hızla download eder. Beni emule'den vazgeçirebilmiş ilk ve muhtemelen tek download portalıdır.
Nedense etkin olarak yararlamadığım torrent sitesi.
aranılan torrentler hakkında yapılmış yorumlara bakarak, indirilen dosyanın patlak çıkması halinde bünyede oluşacak gerginliğe önceden önlem alabileceğiniz site. filmlerin sinema çekimi olup olmadığını, görüntü ve ses kalitesini, şifreyle korunup korunmadığını.. üyelerin yazdığı yorumlardan öğrenip huzura ermek mümkün. ha yasal mı ?elbette hayır. zaten burda yaptığımız tamamen bilgi aktarımı. yoksa tutup torrent indirmek falan.. yazık, günah.
film veya dizi izleyicilerinin filmin kalitesiyle ilgili verdiği yorumlar güzel olsa da, birkaç tane densizin filmin en baba yerini spoiler olarak yorumun içine sokması tüm keyfi kaçırabilir haberiniz ola..
bugün açtığımda 403 forbidden ile bizleri selamlayan site. mininova.güm
alternatifi için;

(bkz: isohunt)

yıllar sonra gelen edit: biliyordum! bi gün işe yarayacağını biliodum bu entrynin! aferin bana. evet.
aranılan her şeyin bulunabileceği, son derece geniş bir altyapıya sahip site.
not: special thanks to kamil.
flash get programı kullanılarak rahatça indirebilceğiniz binlerce film, dizi, oyun vs.. barındıran el üstü tutulması gereken site.
özellikle diziler için eşsiz bir torrent kaynagı.
utorrent kullanan vatandaşlara verdiği olağan üstü hizmet ile gözümüze girmiş, başımızın üzerinde yer edinmiş, kutsal sitedir kendisi. bir diğeri için (bkz: monova org)
sadece, torrent sistemiyle tanışılan ilk günlerde girilmesi gereken site. zira davetiye sistemiyle üye almadıklarından, çoğu kulanıcı dosyayı indirdikten sonra seed etmezler.* ve eski dosyaları indirmeniz, şehir efsanelerine konu olmaya gebedir. "olum, vallahi diyorum, 3 ay önceki bölümü 400 kb la indirdim diyorum ya."*
Her defasında "allah razı olsun bu koç yiğitlerden!" dediğim envayi çeşit film, dizinin yanısıra itin bile aklına gelmeyecek yazılımların da torrentlerinin bulunduğu muhteşem site.
isohunt'tan çok daha hızlı olduğu, şahsım tarafından indirilen 40 gb'lık dosyaların ardından görülmüştür. seed sayısı daha fazla mı demeliyim şimdi, anlamam hacı ben; ama mininova çok daha hızlı indiriyor.
(bkz: btjunkie)
torrent programı kullanıcılarına en kusursuz ve hatasız programları , filmleri , oyunları...vb. şeyleri sağlayan kaliteli bir internet sitesi.
kesinlikle en güvenilir torrent sitesi. ne aradıysam buldum. teşekkürler mininova. swh
kafayı yemiştir an itibari ile. ya da üyelik istemektedir.
bütün içeriği yasa dışı olduğundan silen ve bu yüzden bizi hüzünlere boğan en iyi torrent sitesi(idi). yeni arayışlara girmekteyiz.
bundan sonra sadece http://thepiratebay.org/ dedirtmiştir sevenlerine. güle güle minik novacık...
bu kadar entry girildiğini görünce öldüğünü sandığım diyordum , taaaa ki , gerçekten öyle olduğununun canlı halini internet sayfasında görene kadar.
lan o değil de, harbi harbi yazık oldu. bunlar yakında thepiratebay'i de kapatırlar. axxo da gitti. yine rapide mi kalacaz ne....
acı kaybımız.