bugün

allah lafını ağzından düşürmeyen,milletin günahına karışıp kendini allah sanan,günah olan şeyleri sadece kadınlara günah sanan ama bütün günahları barındıran erkeklerden daha masum kızdır.
giyenden başka kimseyi ilgilendirmeyecek durum.
saçların dikkat çektiğini ama bacakların dikkat çekmediğini düşünen insan tipi. yani başka bir açıklaması yok.
şaşırılmaması gereken bir durumdur keza başörtüsü veya türban herhangi bir kıyafettir
dini bir imajı kalmamıştır.
http://takunyalibidocusu....24866_56172_5679652_n.jpg

Şekildeki vatandaş.
evde giyiyor olabilir.
kendisiyle çelişkiye düşmüş insandır.
Çok var bunlardan 3 hafta önce kuşadasında gördüm.
(bkz: altı kavak üstü şişhane)
daha dün karsilastim bitanesiyle, o nasil bi giyim tarzi abi.
Kabuklu fıstık.
"üstü minare altı kerhane" sözümüzün cuk oturduğu kadın modeli.
Şaka değil, Bundan 6 yıl önce malatya'da görmüş olduğum kadındır. Ne pantolon ne de Çorap giymişti. Gerçekten çok şaşırmıştım. Neden böyle giyinmişti acaba? Ne zaman Mini etekli türbanlı esprisi yapılsa o kadın aklıma gelir.
Türbanını alıp altını kapatsın diyeceğim kızdır . Türban diyeceğine başörtü desene kardeşim . Hangi anadolu kadını süslü püslü bir türban takmış ? Türban değil başörtüsü takacaksın . Kıçını , altını açmayacaksın !
(bkz: Akp Chp koalisyonu)
hangi kafayı yaşadığı merak edilen kızdır.evet.
Rakı için türbanlı kadar şaşırtmamıştır.
fantezi amaçlı giymiştir. açık ve net.
'Kızım üstten değil alttan şeapıyolar' diyalogunu akla getirir. Oui.
Evinde giyiyordur. Evet.
Evet hirsizsin çünkü kalbimizi caldin diyen turbanlidir.
türbanlının bira içenini full makyajla gezenini,elindeki sigarayla kolunu otomobilin ön camından çıkaranını gördüm de bu kadarına da pes doğrusu. işte efendiler ve zartlar biraz da türbanlılarla uğraşsınlar. o savundukları bazı türbanlıların da ne halt olduklarını anlasınlar. mesaj yerine ulaşmıştır umarım.
show tv de yayınlanan ''gelin evi'' yarışmasında ki türbanlı aday kameralar karşısında bacaklarını sergiledi.

http://www.msn.com/tr-tr/...Ua&ocid=mailsignoutmd
Tesettüre ihanettir.!!!!! Tesettürlü değildir. Tesettürün adıni karalamaya çalısiyordur..
yeşil sermayederin mersosuyla gezen pembiş kadınıdır.
güncel Önemli Başlıklar