bugün

baba dayagindan bikmis ama erkek arkadasininda kalbini kirmak istemeyen kizcagizdir.
gercektir, vardir.

edit:
buyrun http://fewziye.com/upload...1_110442_insanlar3638.jpg

edit2: ustteki linkte sorun cikarsa diye http://img58.imageshack.u...201110442insanlar3nj2.jpg
mini etekliler kolay verir onermesinden yola cikarsak kolay veren kisidir.
mini eteğin altına pantolon giymiştir belki.. *
başörtüsü meselesinin asıl suçlularıdır, bunlar yüzünden bazı kesimler başörtüsünden soğumuştur.
(bkz: üstü mekke altı hollywood)
taktığı başörtünün yüzkarasıdır! *
yetmezmiş gibi mini eteğinin altına file çorap giyecek kadar dengesiz, mantıksız, gereksizdir. en önemlisi yorumsuz kalınası, yenından ufak ufak uzanası insandır.
sabaha kadar muameleye tabi tutulması gereken bölücü ka$ardır.
(bkz: kabuklu fistik)
Çelişkiler insanıdır. Elbet birgün karar verecektir. Aklın yolu birdir.
(bkz: türban takan mini etekli)

de diyebiliriz.
(bkz: ciplaklar kampina alinmayan turbanli)
tanım: mini etek giyen türbanlı kız. belki de kadın, ne haltsa. sonuçta çelişki içinde bu arkadaş.

görsel
buradaki çizim rahibe ve mini etekli kız. fekat pek de farklı değil bizim türbandan o rahibenin başı.

(bkz: o günleri de göreceğiz nurettin)

ekleme: çizimi hayal açısından faydalı olsun diye verdim.
(bkz: kişiliksizlik)
sürekli hentai izleyen liseli güruhun, tüm masturbasyon elemanlarını, google'da mini etek karı kız din kelimelerini arattığında karşısına çıkan resimdir. sol el aşşağı giderken, tüm kan da o tarafa çekilmektedir. zira kiliseye hakaret etmektedir, osurayım derken sıçmıştır.
aramızda elinde cep telefonu olan teknolojik bir sapık olduğunu ispatlayan kızdır.
öyle sapık ve abazan ki yoldaki kızların kadınların resmini çekip oraya buraya atmakla orgazm oluyor.

dikkat dikkat: iki kişi bu entry eksilemiş. bu iki kişi teknolojik sapıklardan olsa gerek lütfen herkes gereken önlemleri alsın.
kendisinin giyinişinden karakter tahlili yapanlara sana ne amuga goduum cevabını vermesi gereken kızdır.

yahu kardeşim birisi size "bak rockçı ama küpesi yok" , "olm bak fenerli ama sarı kırmızı kravat takmış", ya da ne bileyim "bak milliyetçi ama ahmet kaya dinliyor" gibilerinden eleştirilerle gelse tepki vermezmisiniz? hatta arkadan resminizi falan çekse... sorun yok ama biz niyeti anlıyoruz gerisi mühim değil sizin için.
bir nevi fantezidir.
üstü kebab alti şişhane olma durumudur.
büyük bir inat ve azimle direnen türbanlıdır. Hala ayağında o etek.
yalnızca ülkemizde görülebilecek moron türü. yahu kardeşim madem korkuyorsun allah'tan, cehennem'den ve korkun nedeniyle 365 gün kafanda bir bezle geziyorsun, o zaman giyme mini eteği bu kadar zor mu?
başı kapatmakla namuslu oluyor diye düşünen insanların yaptığı ve yatırdığı toplumun, son hediyesi. biz yarattık bu canavarları. babasının türban baskısına mini etekle rest çeken türbanlıdır.
ankaranın gozde bir alısveris merkezinde, uzerine cicekli bir bluz, altına ayak bileklerinin biraz uzerinde biten siyah bir tayt, onun altına da ipleri ayak bileklerine dolanan acık ve topuklu bir ayakkabı giymis, basına da en mutaassıp sekilde turbanını baglamıs genc bir bayan gordum. kimseyi rencide etmek istemedigim icin imkanım oldugu halde fotografını cekmedim. baskası olsa hic cekinmeden gazetelere gonderirdi. yanlıs anlasılmasın, tayt ve acık ayakkabıdan tahrik olacak bir insan degilim. ama gelinligin bile erotik bir simge olarak goruldugu ulkemizde -hatırlayın pippa bacca olayından sonra cıkan tartısmaları- vucut hatlarını tamamen ortaya cıkaran bir kıyafet zaten erkeklerin bakıslarını ceken bir unsur olacaktır. o durumda basına turban takmıssın da nolmus, ben bunu cozemiyorum.
(bkz: iki arada bir derede kalmak)
iki arada bir derede kalmış insandır.
(bkz: türban takan mini etekli kız)