bugün

kendi kokuşmuş ahlak anlayışına bakmadan elalemi yargılamaya çalışanların hedefi olmuş kızdır.

şöyle bir alıntı yapasım geldi nedense:

"ahlaksız benim ahlakıma uymayan değildir, ahlaksız kendi ahlakına uymayandır."
(bkz: benim kalbim temiz)
ahlakı belden aşağıda arayan zihniyetin kendince bir tespiti. genelde böyleleri mini etek giymez ama mini etek giyen kızın asla yapmayacağı şeyleri yapar. ahlaki değerleri sadece belden aşağısına endeksler; ancak bununla sınırlı olmadığını unutur ve ahlaksızlığın alasını yapar. mini etekli birini gördüğünde abazanvari davranışlar sergiler, gerçi onun abazan davranışlarına mini eteksiz biri de maruz kalabilir. neticede ahlak kıyafetle ölçülemez; ahlak davranışta, saygıda, hoşgörüdedir, mini eteğin altında aranmamalıdır.
bütün insanların kendisi gibi iyi ahlaklı olduğuna, bacak görünce saldırmayacaklarına inanan,
kendinden emin, güzel bacaklı, güzel ahlaklı kızdır.
sırf mini giydiği için bir kıza potansiyel motor gözüyle baktıktan sonra ahlak konusunda ahkam kesen genelleme hastalarından daha makul karşılanabilecek hanımkızımızdır.
"Ahlak" denilen kavramı beyinleri ile düşünüp, kalpleri ile hisseden kızlardır. Bacaklarını bu işe karıştırmazlar. Düşünme denilen eylemi beyinleri yerine "pipileri" ile yapan erkeklerin kendilerini anlamalarını da beklemez pek tabi bu kızlar. Akıllıdırlar vesselam.
gayet normal kız tipidir. ahlaksızlıkla mini etek giymek bağdaştırılamayacak harekettir. ona gelene kadar türban takıp beyaz pantalonundan stringi belli olan kız tipi irdelenmelidir.
giyilen bir parça elbiseye ahlak kavramını bağlayanlardan daha ahlaklı olan kız.
mini etek kızlara çok yakışan bir şeydir ve giymek de kızın tercihidir. bu onu ahlaksız yapmaz. asıl ahlaksız mini etek giyen kıza bakarak tahrik olandır. kızlar yaz-kış uzun şeyler giymek zorunda mı yahu? hava kaç derece biliyor musun sen? hem türbanlı kızların cafelerde başlarını açıp sevgililerinin kucağına yattığını, dudağından öpücük aldığını, ordan ayrılırken de türbanı yeniden taktığını gören biri olarak söylüyorum, ahlak türbanda değil, insanın içinde olmalı. tabi ki hiç olmayacak bir yerde süper mini giyip teşhircilik yapılmaz, ama uygun bir yerde -şehrin göbeği, yazlık- giyilmemesi için bir sebep yok.
bu zihniyet yüzünden kızlar mini etek veya şort giymek istemezler. giyenlere böyle bakılması, yine bu zihniyetin getirdiği sonuçlardandır. peki bu zihniyet nereden gelir?
(bkz: %46 66)
en azından türban giyip herkese veren kadından daha ahlaklıdır.

(bkz: akp tekrar iktidar olunca hortlayan başlıklar)

kişinin ahlak kavramını sadece giydiği etekle mukayese eden beyinler için ise;

(bkz: allah akıl fikir versin)

amaç yerine ulaşmış şimdiden 51 entry altına girildiği için ise;
(bkz: popüler olmak için açılan embesil başlıklar)
mini etek giymek suretiyle bungee jumping yapan kadın kadar eğlenceli olmasa da, mini etek giymek suretiyle bungee jumping * yapan erkekten daha ahlaklı bir kadın modelidir.
"sen sapıksan bana ne! '' diyen ve ahlakı giyilen bir giysiyle belden aşağı entegre eden zihniyetin ait olduğu cangıldan çıkmamasını isteyen kız"
mini etek giyen kızların ahlaksız olduğunu idda eden zihniyetin, ahlaktan bahseden mini etekli kızlara attığı iftiradır. mini etekli kızlar ahlaksız ise bikini giyen kızlar allah bilir senin için ne ifade ediyo. sen git iranda yaşa orda mini etekli kız yok. ayrıca bir kadının namusu giydiği kıyafetle ölçülemez, ölçülmemeli. hem sen ne kadar ahlaklısın lan milletin ahlakına laf ediyosun? bi siktir git.
ahlaki kavramlarla şekil arasındaki farkı anlamış kızımızdır.
namus iki bacak arasında değildir. başını kapatıp kıçını açandan şüphelenirim mini etek giyenden değil.
(bkz: turklerin abazan olmalari) ile ilişki kurulabilecek bir durum.
(ara: mini etek)
(bkz: mini etektense mini beyinden korkuyorum ben)
(bkz: göz tacizinde bulunup da ahlaktan bahseden nesne)
namusun sadece kızlara mahsus olduğundan habersiz olan kız çeşididir.zira bu kız er kişinin her açana verecek diye bakmaması gerektiğini sanan , bugün bacaktan tahrik olan yarın çarşafların arasından görünen gözüme fantezi yazar diye düşünen , her tarafını kapatıp namus denilen kavramın yanına bile yaklaşamayan kızlardan haberdar olan saf türk insanıdır.
bu kızcağız sıcaktan yada yakıştığını düşündüğü için mini etek giymiş olabilir. ama bir takım insansılar bacağı saklayınca namuslu olunduğunu sanmaktadır.
bu kızın gündeme getirilmesindeki en büyük sakınca her tarafını örtmesine rağmen her boku yemeye müsait bir diğer hemcinsinin varlığının gözler önüne serilecek olmasıdır.
her ikiside kadındır.ancak namusu sadece kadında arayan , kendi nefsine hakim olamayan bazı iffetsiz erkekler tarafından bir kısmı örtülmüş , bir kısmı sömürülmüştür.
ey mini etek giyeni namussuz sayan güruh , kendi namusundan bahset bana!
(bkz: hay sokayim sizin ahlak kavraminiza)
bu tip düşünceleri olan insanlar anasını, bacısını, karısını kapatır fakat yolda gürdüğü mini etekli kızlara tavuk görmüş aç kurt misali bakarlar.
arada bir plaja giderek bikinili kızları taciz eder, sonra gelir böyle ortamlarda ahlaktan söz eder.
yanında sevgilisi olan kızlara öküz gibi bakan tipler de bunlardır.sanki hayatında ilk kez bayan görmüş gibi hayvan gibi süzerler kızları.
televizyonda, gazetelerde, dergilerde gördüğü bikinili ve mayolu insanları görüp huşu içinde masturbasyon yaparlar, bir de gelip ahlaktan bahsederler ya; şişşt çaktırma.
başkalarına bok atmayı bırakıp önce insan olmayı öğrenin lan...
tesettürle dolaşıp merdiven boşluklarında yiyişen kızları görünce biz de genelleme yapmasını biliriz ama işte ahlak anlayışımız farklı...
(bkz: silik)
ahlaki sadece iki bacak arasinda gorenlerin izdusumunun sozluge yansimasi. sorsan ironi yaptim sazan misiniz felan de derler. ah be kardesim sen gel suraya o iki bacak arasinda triangle chokeyapayim sana kendine gelirsin.