bugün

Sürekli soyadı değiştiren, Boğazda donlarıyla denize girip mangal yakanları aşağıladığı gerekçesiyle Radikal'den kovulmuş, çok iyi Fransızca konuşan ve şimdilerde romancılığa heves etmiş gazeteci.
(bkz: boş kadın)
Atatürk benim ilahımdır diyen boş kadın.

Atatürk’ü anlayabilmesi için bir kere en başta oturup objektif kaynaklardan felsefe ve bilim tarihi okuması gerek. Atatürk’ü anlayan insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez bu ülkede!

ilk olarak belirteyim agnostiğim ben. Bunu söyledikten sonra bu zat-ı muhterem kadın hakkında birkaç kelam yazmak istiyorum.

1-) Atatürk’ü anlayabilmek farklı bir meziyet, entelektüel merak, birikim ister.
2-) atatürk bütün yaşamı boyunca yatıp kalkıp bilime, akla, mantığa vurgu yapmış bir kişidir.
3-) atatürk’ün son meclis konuşması adeta bilim ve din arasındaki farka değinir niteliktedir. Atatürk orada “benim prensiplerim dogma değildir, zamana ve şartlara göre değişebilir” demek istemektedir. Bir kere bunu anlasaydı bu kadın böyle bir söz söylemezdi zira atatürk’ün son isteyeceği şey bir dogma adamı olarak anılmaktır. Atatürk’ün ortaya koyduğu şeyler tamamen dünyevidir yani tamamen akla ve mantığa uygun şeylerdir.
Böyle bir adama benim ilahımdır demek onu hiç anlamamış olmamın, tanımamış olmanın en büyük göstergesidir. Atatürk’ün son isteyeceği şey dogma adamlığıdır. Dogma adamları sürekli anılma ihtiyacı duyulan zavallılardır Atatürk’ün ise böyle bir şeye ihtiyacı yok çünkü zaten akla ve mantığa ters şekilde yaşayanların sonu daima hüsran olacak. Günümüzde abd bu yok etme işini doğal seleksiyona bırakmadan kendisi yapıyor hem de kendi emellerine hizmet ettirerek. (bkz: pkk) (bkz: ışid) (bkz: marksizm zırvalığı)
Şahsen bir Atatürk çü olarak bu kadını ben gördüm. Süzme salaktır kendisi hatta çok et yediğiniz için et fiyatları pahalı diye suçu halka atan bir yöneticiye biat farzdır diyen dekan kadar salaktır.

Lakin bu memlekette siyaset salaklar üzerinden döner bu da bir gerçek.
tertemiz geri zekalı..

atatürkçü imiş.. yıllar önce de maldı, hala mal..
bir muhalif ve atatürkçü olarak patavatsız ve itici bulduğum kadın. Ki Bu tür insanlar kendi cenahına neredeyse karşı cenah kadar zarar veriyor.
bir de 68 yaşındaymış, bu kadar yaşlı olduğunu bilmiyordum.
Atatürkçülük kimlere kalmış diye üzülerek dedirten kadın.

Erkek örneği için (bkz: yılmaz özdil)
ben değil sizler putperestsiniz taptığınız sizlerin olsun.
ak parti'nin ekmeğine yağ süren şahıs. destekliyoruz efendim böyle konuşmalara devam etsin.
akabenin ekmeğine yağ süren gardırop atatürkçüsü şahıs.
Kendisini ilgilendirir. Daha doğrusu beni ilgilendirmez. Bana ne amk.
güzel bir istektir...

beni de mümkünse hiç camide dolaştırmadan direkt mezara arkadaşlar...

müslümanın cenaze namazı kılınmadı diye müslümanlıktan da çıkmaz...

kimsenin helalliğine ihtiyaç da yoktur. cenaze namazına da gerek yoktur... cumburlop mezara...
Kadıköy'de gazeteci Mine Kırıkkanat, tartıştığı turist çift tarafından darp edildi.
Turistlere geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
https://odatv4.com/guncel...-a-tokatli-saldiri-221436
Elleri dert görmesin. Yine müslümana sataşmış.
artık hint kınası yakabilirsiniz. nasıl olsa "araplar" bir kadını tartaklayıp tokatlamış.

not: siz varken bu ülkenin insanlarının "dıjjj güçlere" ihtiyacı yok.
Hüzünlü bir soyadına sahip.

Bu yüzden biraz melankolik olmalı Mine hanım..

sevinci de hüznü de kıvamında yaşamalı.
Severiz.

Arada Yanlış cümleleri olsa da duruşunu hiç bozmadı yıllardır.
ulusalcılığın duayeni.
Atatürk benim ilahım diyen ve insanları radikal liselisi gibi kemalizmden soğutan bir tür mahlukat kuşkusuz..
güncel Önemli Başlıklar