bugün 1977 başlık
Kapat

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Transferi tamamlanan calve burger sos, "bu takımda yapılan hamburgerler on numara, tabi benim sayemde" şeklinde konuştu.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Taraftarın uzun zamandır beklediği ve kombine satışlarını patlatması beklenen calve ballı hardal sos transferinde son yaklaşıldığı öğrenildi.

Flaş Haber : YILIN BOMBA TRANSFERİ

Calve meksika sos transferinde sona yaklaşıldı. salsacı futbolcu, yemeğe verdiği meksika havası ile bütün aileye meksika dalgası yaptırması ile ünlü.

milletvekillerini kim seçiyor sorunsalı

 1. 0 0
  türkiye'de yılların sorunudur. sürekli olarak milletvekillerini halk seçiyormuş gibi lanse edilse de, yanlıştır. türkiye'de milletvekilleri siyasal parti liderleri ve kısıtlı biçimde aday yoklamasıyla berlirlenmektedir. bu yüzdendir ki türkiye'de değil ileri demokrasi sıradan bir demokrasi anlayışı bile mevcut değildir.

  siyasal parti genel başkanlarının milletvekillerini ve parlamento yapısını oluşturduğu bir sistemin demokratik olması mümkün değildir ve antidemokratiktir. netice itibariyle şurası açıktır ki türkiye'de milletvekillerini halk seçiyormuş gibi gösterilir; fakat halk sadece sıralamayı belirler.
  #11362500
 2. 2 2
  parti genel başkanı seçiyor, biz de seçtiğimizi sanıyoruz.bu mu demokrasi?
  #20171796
 3. 0 0
  siyasi partiler kanununun, parti başkanlarına getirmiş olduğu padişahlık yetkisini yok sayarak "halk seçiyor" diye cevap verilecek konudur.

  üstelik, yurdumuzda demokrasinin mutasyona uğramış hali olan ve "ileri demokrasi" diye bizlere dayatılan ve avrupanın bizimle taşak geçercesine "türk üsulu demokrasi" kazığının farkındalığında da olmayarak, siyaseti finans eden sermaye işin içine girince pramitin en tepesinde olan kapital güç oturmaktadır.

  sonuç;
  para.
  #20171829