bugün

(bkz: kangurum)
internet sitesinde öner-kazan adında bir kampanya başlatmış .
sanalmarketi önerdiğiniz arkadaşınız ilk alışverişinde kullanmak üzere 15 lira indirim kazanıyor, öneren arkadaş da o arkadaşının ilk alışverişinin ardından 15 lira kazanıyor.

üye olmak isteyenler bana ait şu referans linki ile üye olabilir:

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/murl/dtu

detaylı bilgi de burda:

http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/view/oner-kazan
zamaninda calismis biri olarak soyluyorum surekli ilanlarini goruyorum gene de uyariiim dedim sozluge bakanlari. meslek olarak hammalik ya da insaatcilik ile yarisir. universite mezunu olarak girdim yani lisans son sinif falan istiyorlar ama calisanlar tabiri caizse ortaokul bile dahi var. her neyse tabii bir de migros kendi bunyesine almiyor murat lojistik diye bir taserona vermis. is gorusmesine gittim internetten basvurmustum sonra hemen cagirdilar aa ne guzel derken bi bakmissin kole olmussun. calisma saatleri size 9 6 derler ama 8.30 da gitmenizi soylerler ise ilk basladiginiz gun size. sonra iste aksam isiniz kacta biterse o zaman cikarsiniz ne 6 si 10 da evime gittiiim oluyordu genelde de 7.30 dan erken cikamazssin. haa zorunlu mesai derler 22.5 saat ama onu da maasin icinde veriyolarmis ondan ayri da mesai falan vermiyolarmis onlari da ikinci ayimda yasayarak ogrendim.

bayram gunu migros kapalidir gec acilir ama seni 11 de oraya dikerler yilbasinda 1.30 2 de acilir ama seni 10 da oraya dikerler ay sonu gelince de mesai paran vs isteyince baska magazaya surmekle tehdit ederler. arada yogunluk var diye sirinevlerde calisan insanlari silivriye gondermelerini hic saymiyorum bile. asgari ucret ve sozde mesaileriyle hamal arar bunlar kendilerine. allah bu yalancilari ahlaksizlari islah etsin.
görsel
hizmet bedeli alan yer.
sepetimdeki ürünler toplamı 50 tl iken ödeme bölümüne geçince nedense 55 tl ye yükseldi.
VERiLEN SiPARiŞiN YARISINA YOK ÇEKEN BECERiKSiZ OLUŞUM.

ONLiNE STOK KONTROLÜ ÇOK ÇOK KÖTÜ...
50 liranın altını getirmiyorlar.
inanamıyorum istanbul gayefendisiyle aynı fikirdeyim.
Tek dezavantajı insanı tembelliğe ve göbek bağlamaya yatkın hale getirmesi.
Reklamı ağzıma takıldı sürekli mırıldanıyorum.
T:tercih edilecek sitelerden.

Özet geçiyorum:okumayın ortada olay falan yok. Kurye fiş poşette burger king kodu da içinde demiş bu da bakmış yok. Aramış müşteri hiz. Özür dilemişler kod verelim demişler bu da cool olcak ya gerek yok kuryeye verin karnı doysun demiş. Ulan madem gerek yok ne yaygara yapıyon?

Olay yok dağılın.
Kapasitesi arttikça kalitesi yerlere düşen oluşum.

Ulan bir organizasyon bu kadar mi, bozar. Bu kadar mı kaliteden ödün verir.

O kadar ki migros'un adini dahi kirletiyorlar.

Son zamanlarda verilen 10 siparişin dokuzu, sorunlu. Hem de ciddi sorun.

Bu birime bakan üst yönetim sadece rakamlara ve büyümeye bakiyor galiba.

Prestij ve marka guvenirliği umurlarinda degil. Yalniz bu alani dolduran bir alternatif çıkarsa o zaman anlarlar onemli olanin marka güvenirliği oldugunu.

Zira migros'u migros yapan bu, 10 kusur yil once kapanan tansaş'ın hala akillarda Bir efsane olarak kalmasinin sebebi bu...
Çok başarılı bir site.
görsel
Sabah entry girdim sözümü geri alıyorum.
Sipariş verdim sabah 43 liralık kuzu kol geldi 71 liralık.
kuzu kol kilogram fiyatı 43. o attığın fotoğraftaki kol tart bakalım 1 kilo mu.

gündelik hayatımda çok kullandığım bir uygulama. tavsiyem en çok tükettiğiniz ürünlerden bir sepet oluşturun, aynı ürünler sepette dursun. her ay belirli zamanlarda fiyatları not alın. kendi enflasyonunuzu hesaplayın.
50 liranın altını getirmiyorlar siparişi de 3 4 gün sonra getirebiliyorlar.
sipariş verdiğim ürünlerin aynısı yoksa benzerini gönderen süper market hizmeti. zaten teslim eden kuryenin yüzünü bile göremiyoruz artık, adamlar hayalet gibi 'ııı iy günler siparişinizzz' deyip kaçıyor hemen. bıktım bu hallerden. bitsin artık bu günler. rahat rahat market'e gidip sucuk standından sucuk denemek istiyorum sözlük.
Sadece Un şeker yağ süt alacaksanız ideal bir market hizmeti (minimum tutara ulaşmanız gerekli) . Bunlar dışında sepetinize eklediğiniz her ürünün gelmeme ihtimali var. Siparişinize güvenip kendinizi yada çocuğunuzu aç bırakmayın. Zira sepetinizdeki bazı ürünler Tedarik edilemediğinden dolayı siparişiniz eksik teslim edilmiştir mesajı ile karnınızı doyurmak zorunda kalabilirsiniz.
O zaman Git kendin al kardeşim diyecek gevşekler için açıklama : covid hastası maskesiz bir dallama ile temaslı olduğum için karantinadayım
Evime Migros yakın değil, diğer marketlerde kuyruk bekle, yük taşı derdiyle de uğraşmıyorum. Eve geliş saatime veriyorum siparişimi misss.
Mesela oba makarna istediniz ya, mağazada oba makarna kalmamış Ankara makarna var diyelim.
Ondan getirmiyorlar ürün mağazada yoktu diyorlar. Siparişi hazırlayan görevli keşke o anda arasa müşteriyi, şu marka ürün olsa olur mu dese daha faydalı olur.

Başarılı uygulama.
çok güzel ve başarılı uygulamadır.. siparişleri dedikleri saatte teslim ediyorlar.. şimdiye kadar sayısız alışveriş yapmışımdır birkaç çürük ürün dışında hiçbir sorun yaşamadım.. helal olsun.
başarısızdır.
sepete iki bira bir şarap ekleyemedikten sonra eve servisin ne kıymeti var.
gittim gene taşıdım marketten.
burada alışveriş yaptığınızda eğer sipariş 90 lira tuttuysa bunu kredi kartınızdan çekiyor. fakat tartılarak satılan ürünlerde gramajı tam olarak tutturamadıkları için ve ayrıca verdiğiniz sipariş için gereken poşet sayısı belli olmadığı için, sipariş hazırlandıktan sonra ilave ücretler çıkabiliyor. şimdiye kadar 2-3 lira gibi farklarla karşılaşmıştım.

fakat bu defa verdiğim 90 liralık alışveriş eve 100 lira olarak geldi. %10'dan fazla fark var. bu tutarı size sormadan verdiğiniz kredi kartından otomatik olarak kesiyorlar. tabi cep telefonuna bildirim geliyor fakat herhangi bir onay mekanizması yok.

ben bu faturanın sipariş verilenden fazla gelmesi olayında bir limit olup olmadığını sorgulamaya başladım. bugün 100 lira gelir yarın 150 lira, acaba belirledikleri bir üst limit var mı? bence %10'u aşan tutar müşterinin telefonla onayının alınmasını gerektirir. açıkçası bu işte biraz keyfilik sezmeye başlıyorum.
şimdiden bim ve şok marketin robotlarını merak etmeye başladım.
sloganı: migros migros sanal markeeeeettt olan mobil alışveriş marketidir.
bunların müdürü benim arkadaşım, geceleri personel araçlarla çıktığında park ettikleri yerde sanal ın "s" sini söküp migros anal market haline getiriyorlarmış araçtaki yazıları bu nedenle her aracın içinde 15-20 adet s harfi bulunuyormuş.