midenin yikanmasi

 1. 1.
  gıda zehirlenmesi ya da intihar gibi eylemlerin sonucunda, hastanede, doktorların uyguladığı öncelikli tedavidir.
  ama başlı başına bir işkencedir. burnunuzdan bir hortum sokulur ve sizden yutkunmanız istenir. siz yutkundukça, doktor hortumu midenize kadar indirmeye başlar. işlem tamamlandığında, hortumdan midenize suyla karışık biri sıvı aktarılır, ama o sırada büyük ihtimalle kusuyor olursunuz. çünkü vücut bu yabancı cisme* reaksiyon göstermektedir. toplamda 8-10 dakikalık bir işlemdir fakat o sırada size 2-3 saat gibi gelebilir. daha sonra mideye salgılanan sıvı, aynı hortum aracılığıyla, bir arabadan diğerine benzin aktarır gibi, geri alınır. böylece mideniz yıkanmış olur. tertemiz bir mideyle sağlıklı günler sizi bekliyor, keyfini çıkarın.*
  #1208248 :)
 2. 2.
  bir başka yöntemi daha vardır bunun:
  önce sizi bi odaya alırlar. sedyenin üzerinde biraz korkarak oturursunuz. daha sonra hafif toplu genç bir hemşire acıyarak bir bakar sonra gülümseyerek büyük, içi siyah poşetli bir çöp kovasını sürükleyerek yanınıza getirir. hap verir önce yutarsınız. az yutmuş gibi! ardından gülümsemesi kaybolur ve tekrar bakar. derin bir nefes almanızı söyler. hemen yanınızda duran masadaki naylon poşetleri eline alır. kapağını açar. ne bu diye sorduğunuzda ise kısa ve soğuk bir yanıt gelir. ''su'' belki de yaptığınızın cezasını vermek ister ya da gecenin bu saatinde çıkan işten rahatsızlık duymuştur. soğuk bakışlarını tekrar poşetlere çevirir. hiç bir şey söylemeden onları ağzınıza dayar ve hızlıca sıkmaya başlar. ilk başta içemezsiniz böylesine hızlı gelen suyu daha sonra soğuk ve uğraşmak istemeyen bakışlarıyla karşılaşınca mecbur içersiniz hepsini. daha sonra mideniz kaldırmaz tabiiki bağıra bağıra kusarsınız. ağlayarak.
  ardından kontrol odasına alınırsınız ve bir gece orada kalırsınız. serum verilir yorgun düşmüş bedeninize.
  bundan sonrası çok daha kötüdür. katı hiç bir şey yiyemezsiniz. boğazınız sürekli yanar. annenizin zoruyla biraz çorba içersiniz. onu da anında kusarsınız. midenizde bir şey kalmaz yine kusarsınız. bu sefer kanlı kusarsınız hatta. boğazınızda yara oluşmuştur çünkü. kan demişken çok da dikkatli olmalısınız. tuvalete çıktığınızda* kan gelmemelidir. çünkü o zaman mide kanaması meydana gelmiş olur. o da ayrı bir endişe konusudur.. neyse midem bulanmaya başladı belki devamını -yazabilirsem- başka zaman yazarım.
  #3720678 :)
 3. 3.
  ağızdan sokulan bi boru vasıtasıyla yapılan eylemdir. daha sonra siyah bi ilaç verilir ve insan 2 gün kapkara s.çar.
  #3720683 :)
 4. 4.
  hadiseyi takiben bahsi geçen sağlık kurumuna dalıp, "o hortumu çeken lavugu getirin lan" şeklinde bir psikopatlık gibi yan etkileri vardır. uymayınız.*
  #3720717 :)
 5. 5.
  hem uygulanan hem de uygulayan kişi için gerçekten pis bi olaydır. boru değil, yok lan direk boru, adamın burnundan hortum takıyolar dayı. (bkz: nazogastrik sonda) takılanın gözleri yaş içinde kalmış, doktor, 'yut dediğimde yutkunmaya başlıycaksın, tamam mı lan? anladın mı olm? ' benzeri laflar ediyor. binbir öğürtünün içinde hortumun mideye vardığı anlaşılınca (bu noktada enteresan bir not, bilinci kapalı kişilerde bu işlem uygulanırken sondanın ucu çoğunlukla yemek borusuna değil de akciğer yönüne doğru ilerler. hastada zaten öksürük refleksi olmadığından sağlık ekibi sondanın doğru yerde olup olmadığını anlamak için sondanın diğer ucundan boş enjektörle hava basıp mide bölgesini steteskopla dinler. ha 'bu bilgi ne skim işime yarıycak lan 'diyosan da parantezin sonrasıyla devam et) mideye habire su verip, verdiklerini de enjektörle çekerler. ortalıkta leş gibi kusmuk kokusu, her taraf sekresyon, salya, sümük, tıbbi atık, pisliqqq.

  intihar etmek amacıyla iki şişe yatıştırıcı içen bi arkadaşın şifa ile taburcu sonrası, 'hacı nasıldı lan? sonda monda? sorusuna 'keşke o hortumu burnumdan sokacaklarına sekiz zenciyle anal seks yapaydım olm' şeklinde cevap vermişliğine şahidim.

  burnundan getirmek deyimi var ya, aha işte onun kanlı canlısı. ne var ne yok, ne bok yedin, neleri yuttun, aynen hepsini burnundan getiriyolar müdür.
  #3720813 :)
 6. 6.
  kimyasal maddelerden ve bozulmuş olabilme ihtimali olan yiyeceklerden uzak durma sebebi.
  #3720874 :)
 7. 7.
  "bir daha hapla intihar edeni siksinler zaten"

  fredi merküri, 1453
  #3720891 :)