bugün

Önerilenler arasında Nane-limon vardır.
anti asit proton pompa inhibitörleri.
sevgilinin elidir.

midesi ağrıyan bir kadına kaşık pozisyonunda sıkıca sarılın ve o çıplak göbüşünde elinizi gezdirin. okşayın onu, koklaya koklaya öpün. boynunu, kolunu, omzunu öpün. okşayın sevdiceğinizin karnını. ağrı mağrı kalmayacaktır.

aşk dolu bi el beleş bir şifadır.
refluden ve ulserdense yemek yemeden once gunluk lukadrazol icmesi onerilir. mideyi koruyor yanma falan olmuyor. eger usutmussede sicak tutmali insan karnini.
her agri ayni degildir bir doktora gorun diyerekten sütü oneririm.
birçok şey vardır, fakat ilaçtan önce ayakları sıcak suya koyup kekik içmek iyi gelecektir.
hareketsiz şekilde ve cenin pozisyonunda (sağ kol üzerine) yatmaktır. derin nefes al. bir şey içme.
Doktora gitmek en mantıklı çözümdür. Ne sebepten ağrıdığı anlaşılır. ille de gitmem diyorsanız eniştemin bana bir tavsiyesi vardı her gün 3 tane zeytin çekirdeği yutun iyi geliyormuş.
mümkünse osurmak, osurmak.
Mercankosk adli bitkidir asil olayi mide bulantisidir ama agriyada iyi geldigi gorulmustur.
Tuzsuz leblebi yemek iyi gelir.
once sebebi tespit etmek gerekir. bunun icin de doktor en iyi cozumdur. siradan bir agri gibiyse ayran veya sut iyi gelebilir.
kudret narı kökten çözümdür.
nane limon, süt olmadı renne
Karbonatlı su.
ağrının sebebine bağlı olarak değişmektedir.
elma süt ekmek tibbi olarak lansor panref...vs.
hastalik degil de cok yemek nedeniyle yasanan agri ise soda ya da talcid ise yarar.
sevgilinin ilgisi, sarılışı, öpüşü, heyecanlandırması mesela.

bkz: kelebek etkisi
basit bir operasyonla mideyi aldirmak.
Limonlu su üstüne köpürene kadar eklenen karbonatın iÇilmesi sonucu istifra ederek ağrının geÇmesi.
mide ağrısı benim uzmanlık alanımdır. gidilmeyen doktor kullanılmayan ilaç kalmamıştır bir dönem. kesin çözümse marketlerde satılan kefir isimli ekşi ayranın günde bir bardak içilmesidir. yirmi gün sonra mide ağrısı ve reflüden eser kalmayacaktır.
kefir içinde vücutta bulunması gereken vücuda faydalı bakterileri barındırır. bu bakteriler midedeki zararlı helicobakteri öldürür. mide ve bağırsak sisteminin olması gereken florasına ulaşmasını sağlar. NOT: bu yazı bir dönem mide ağrılarından kıvranan bir doktor tarafından yazılmıştır. tabiki öncelikle ilaç tedavisine başvurulmuş ama hiçbir ilaçtan yıllarca fayda görülememiştir. deneyin memnun kalacaksınız.
benim favorim nexium. Haftada 2-3 kere birlikteyiz çok faydasını görüyorum. Şiddetle tavsiye edilir.
talcid.
Sade soda.
güncel Önemli Başlıklar