bugün

Secimlerden sonra baslayan "banane ya bu varsa ben oynamam" tavırları artik fazla olmustur.mahallenin oyun bozan cocugu durumundadir.tamam kualisyona girmessin anlarimda onlarin oy verdiklerine ben oy vermem kafası ne kafası ?
Hdp ekmelettine oy atsa ne olacakti onu çok merak ediyorum.?
Cocukmusunuz siz ? Bu adamlar ulke yönetiyor işte

1 kasımdan sonra gelen edit: benim gibi düşünen 2-3 milyon kadar insan varmış millet
an itibariyle bende kendimi bu şekilde düşünürken buldum. lakin büyük konuşmaya gelmez yönetim değişir, parti kendini yenilerse kararım elbette değişir.
fakat şu son seçimlerde mhp'nin aldığı tavır adeta şımarık bir çocuğu andırmaktadır. sizi oraya devleti yönetin diye gönderdik huysuzluk edin diye değil. demokrasi bilincini içinize sindirin, 46 yıllık partisiniz nedir bu haller?
sizi oraya kandilden emir alan pkklı teröristleri, bebek katillerini destekleyin diye getirdik, akp nin ekmeğine yağ sürün diye değil.
yerinde karardır, tebrik ederim. ben hiç vermemiştim.
mesele baştakiler değil davaysa her türlü verilmesi gereken oydur.
kim geçerse geçsin oyum o adama değil mhp zihniyetinedir.
(bkz: Mhp nin bir sonraki seçimde baraj altında kalması)
DNA üzerinden oy devşirmeye çalışan bir partinin neresinden dönerseniz kardır.
(bkz: çokta sikimde)
ulan omurgasızlar
-3 lü koalisyona girdi dediniz oy vermeyiz dediniz
-koalisyona girmiyor dediniz oy vermeyiz dediniz
-mhp liyiz diyip hdp ile bir olalım dediniz
-hdp nin desteklediğini destekleyelim dediniz

-*- şunu asla unutmam mesela çıktınız chp ile nasıl çatı adayı çıkarır diyip orospu gibi tayyip'e oy verdiniz bunları da unutmadık omurgasız ibneler.

yaptığınız omurgasızlıktır buraya gelip mhp liyiz vermeyecez diyosunuz. sizin gibi omurgasızlar oy verip baraj geçeceğine vermeyin baraj altında kalsın, mümkünse chp ye veya hdp ye verin nasıl olsa hdp nin terörist olduğunu unutacak kadar kansızlaşmışsınız.
vermedim iyiki de vermemişim.
bu zihniyet değişmedikçe mhp den bi bok olmaz. eski mhp değil bu mhp.
Her ne kadar şuanki siyaseten oluşan durumda başka bir secrneği kalmamış olsa da Bahcelinin örtülü bir politika takip ettiği nettir.
Mhp liler olarak yastayız.
takdire şayan bir tutumdur.

gerçek milliyetçilerin, kaset tutsaklarıyla, akpkk'nın ibrikçileriyle işi olmaz...
kimsenin umrunda degildir.
Gerçek Mhp'li olmadığının göstergesidir.Hdp ile anlaşma yapan ülkücü mü olur?Zaten böyle insanların yolundan dönmesi iyi.Kimin ülkücü olup olmadığını anlıyoruz.
aklı başında her ülkücünün, vatanını milletini seven her insanın yapması gerekendir.
bin tane oyum olsa birini vermezdim zaten.
mhp bu efeliği ve ali kıran baş kesen siyaseti ile erken seçime giderse barajı bile geçemeyecektir.
mhp değil de Bahçeli'ye bir daha oy çıkmaz benden. bu kesin
başındaki zat değişmediği müddetçe zor. oy verecek tek doğru düzgün parti de mhp kalmıştı. şu son hal ve hareketleriyle ona da vermeyeceğimize göre artık sandığa gitmeyeceğiz demek ki.

adam sinan oğan'ı listeye bile koymadı. meral akşener'i ise meclise girdiğine pişman etti. bunlar hiç hoş şeyler değil. siyasette kendi partisinin yükselen yıldızlarına bunu yapan chp'nin adayına mı destek olacaktı? o nedenle ben hiç şaşırmadım. sadece üzüldüm.
şerefsiz hdp ile birlikte hareket edeceğine varsın baraj altında kalsındır. mhp oy peşinde koşan parti değildir bre ahmaklar. mhp ideoloji partisidir. Lakin devlet bahçeli nin gitmesi lazımdır.
mhp ye birdaha oy vermeyecek olanlar acaba hangi partiye oy verecekler?
bence bu beyanda bulunanlar zaten mhpye oy vermemisti.
Yaz beni de.
haklı tepkidir. tüm gazetelerin okuyucu yorumlarında ciddi bir öfke var.
akp ye her türlü kolaylık ve fırsatı sağlayacaksa ne işime yaradı mhpli olmak? vermez olaydım oyumu. bir daha asla.
2015 genel secimlerinde mhp'ye oy vermis biri olarak ben de artik tovbeliyim.