bugün

Yoktur.
Kürtler koskoca türk milletinin değerlerini kendilerinden nefret ettirerek alaşağı ettiler.
Üzerimize uymayan Arap ve batı değerleri bizi nereye götürecek.
Meral aksener kürt milletine saygı duyarak türk milletinin şerefini kurtarmalidir.
En büyük beka meselesi
Değersiz bir topluma dönüşmektir.
Kürt denince tüyleri diken diken olan oy avcilarinin
Anlamakta zorlandığı şey
Kalbini türklük aşkının değil
Kürt nefretinin doldurdugudur.
Kürtlere saygı
Türkluge saygıdır.
Mhp nin savunduğu değerler, akp nin savunduğu değerlerden öteye GEÇEMEZ.
Değer falan yok hep hamaset var.MHP ortaya bir görüş proje koyamaz işsizlik eğitim ekonomi gibi konulardan bi haber takılır.
Ver kılıç kalkan oynasın ecdat hikayeleri anlatsınlar hain dıj güçler falan filan işte.
En olgun değerlerdir. Çünkü Türkiye'nin ırkçılık karşıtı tek partisidir. Ak parti, chp, hdp ve elma kurtları(onlar kendilerini bilirler) kürtçülük yapar. Mhp ise kimseyi kürt, türk, laz, çerkez diye ayırmaz. Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olan herkesi türk üst kimliğinde kabul eder. Nasıl ki abd'de yaşayan herkese amerikan deniyorsa türkiye'de yaşayan herkes türk olmalıdır. Bu şekilde refaha erilir. Sen kürtsün sen türksün şeklinde ayrıştırarak değil. Ayrılırsak yok oluruz.

Şimdi eksileyin amk.
Mhp'nin daha doğrusu bahçeli'nin savunduğu tek değer koltuğudur. Bahçeli bilmiyor mu akp'nin nasıl bir ihanet şebekesi olduğunu, çıkar amaçlı suç örgütü bir bop projesi olduğunu. Ama gel gör ki koltuk sevdası...
-Aristokrasi düşmanlığı
-sanat düşmanlığı
-mazlum övücülüğü
-baskıcılık
-namus bekçiliği
-tahammülsüzlük

Gibi "değerlerdir".
Vatanla milletle uzaktan yakından alakası olmayan değerler.
osman öcalan'ı devlet kanalına çıkaran akp'nin savunduğu değerlerle aynıdır. destek veriyor. bazıları hdp ile kesişmiyor, zıt diyor. adamlar direkt pkk ile ilişkili be. sırf kürtlerden oy alabilmek için. yazık.
andımızı savunamayanların değerleridir.
Hdp ile ayni degerlerdir maalesef.
Eğer başındaki zatı muhtereme bakarak değerlendirirsek :
Benim götüm sağlamda olsunda, ne olursa olsun...
Akabe dini mehape milliyetçiliği bitirmiştir. Hayata kattıkları tek değer bu.