bugün

ülke skyrim'e dönmüş amk. bir dark brotherhood'umuz eksik.
ne sakıncası varsa artık. insanlari inancini yaşarken rahat bırakın artık. fasizm sökmez ařtik bu devirden sonra.
tarikatlar şirktir. nokta.
Abi adamlar ciddi ciddi halay çekme ihtiyaçlarını gideriyorlar.
Uçsuz bucaksız, hala neyin ne olduğunu çözemediğimiz mucizevi bir evren var.

Ve Tanrı insandan böyle hareketler talep ediyor.

Resmen Tanrı’ya hakaret yani...
eski pagan adetleri bu abilerin yanında halt etmiştir.
şeyhlerinin mezarının başında tepiniyorlar işte.
su katılmamış şirk.

islam gibi görünen ama putperestliği yaşayan cahil tipler.
Bunlar tum dunyada islam ulkelerinde sistematik olarak islam'i kotu gostermek icin yapilan bilincli eylemlerdir. Yillardir devam eden karalama eylemleridir ayrica.

Bunlarin arkalarinda tabi ki malum kurumlar var.
Kürtler daha güzel halay çekiyor.net yani

Sjsjsj.
dehşete düştüm videoyu izlerken.
insan değil bunlarda ,hayvan desek onlara da hakaret olur.tanımlanamayan bu varlıklar nedir böyle ya.başkası adına utandık yine .
Mezarlıkta yapılan bu tarikat ayinine Diyanet işleri ne diyor, yoksa yine başını kuma mı gömüyor?
Diyanet ne diyor?
iç işleri ne diyor?
CB ne diyor?
CB torunu ne diyor?

Bunlar Suudi Arabistan da olsa sopayı yer, soluğu içerde alırlardı. Hatta prens Selman dağ başına gömdürürdü bunları
Ölen kimse çok mutlu olmuş olmalılar, bu ritueli düğünlerde ve ibadetlerde de sıkça görüyoruz.

Maşallah maşallah allah bozmasın neşenizi.
şeyhi hayattayken medet umuyordu. şirk.
şeyhi ölmüş. ölüsünden medet umuyor. şirk.

x2 şirk.
holy şirk.
Keşke bir tane patriyot um olsa *
elin gavuru her türlü kanlı ayini yapar kimse umursamaz benim şalvarlı sarıklı amcam mezar başında iki figür sergiledi diye ortalığı ayağa kaldırırsınız. bu çifte standartı bırakın ve insanlara saygınız olsun lütfen.
Yeşil takkeli amcanın,

" ben saksı değilim en çok beni çekeceksiniz" edalarıyla ortada fink attığı töreni yapan tarikattır.

Bu ne amk böyle.
söyledikleri de bir ilahi değil, sivas'ta katledilen nesimi çimen'den derleme bir alevi deyişidir. bu da bir ayrıntı olarak dursun.
Huh çeke çeke havalara uçan tarikattır. Hep diyorum tarikatlar tehlikeli diye. Kafanızı sikiyim sizin. Bu halkımız neden güdülmek, yönetilmek istiyor çözemiyorum. Dinini kendin yaşa kardeşim.