bugün

meyvanın doğru yazılmış hali.
galat ı meşhur da olsa nesnel bi bakış açısı arandığı takdirde*, türk dil kurumu e harfiyle yazılmış halini kabul etmiştir.
edit:.e a ne farkeder gerçi allahın meyveasi.
canımdan öte candır.
sözlükteki 'informatiker von beruf' camiasının son üyesi*.merakla bekliyoruz entrylerini. **
-içinde domates ve limonun bulunup bulunmadığı hala kesinleşmemiş besin grubudur.
-bir de sözlük yazarıdır.ama kendisinin uludağ sözlükte bulunup bulunmadığı kesinleşmiştir.evet o bir uludağ sözlük yazarıdır.
hoşgeLmiştir...muhabbet etme oLanağı buLdum...ama hep msn'e takıLıp kalıyor...burayLa fazLa iLgiLenmiyor...**
canla dedikodumu yaptıgını cekinmeden ifşa eden yazardır kim oldugun merak etmekteyim.
(#165940)nolu entrysiyle takdirimi almış yazar
benim yan bostanımda büyüdügünü düsündügüm yazar,türü ve bölgesi hakkında bilgim yoktur nacizane.
yaratıcı yazarımızdır.
insanlara kalbini ve tüm hayatını hiç düşünmeden açan,herkese sonsuz güvenle yaklaşan,kötü niyet fakiri cici kişi.insan ona baktıkça hayatın karşına çıkardıklarının en az kendisi kadar güzel ve saf olmasını diliyor...
güzellik zeka hırs güvenilirlik ve dürüstlük vasıflarının hepsinde bünyesinde barındıran biricik arkadasımız meyvemizdir:)
(bkz: allah sonunu hayretsin)
hayatım boyunca sadece onları yesem de kesinlikle bıkmayacağım besin maddeleridir. özellikle elma konusunda ihtisas yapmışımdır;

(bkz: elma alirken dikkat edilecek hususlar)

Ayrıca, bir sözlük yazarıdır. gayet hoş ve okunası entryleri vardır. katılımını değer vererek izlemekteyiz.
meyve zenginlerin yiyebildiği ananas,avakado,vs.yiyeceklerdir.fakirler in yiye bildiği elma ,armut vs.meyvadır.
19 mayıs istanbul adada piknik zirvesi'nde hiç durmadan oradan oraya koşturan, mangal basında yazarlara et pişirmekte olan ben ve benim gibi birkaç yazara ekmek arası yapması ile gönlümdeki yerini daha bir pekiştirmiş;
fakat sürekli çalıştığı için acaba bu kız eglenebildi mi diye düşünmekten kendimi alamadıgım,
bir dahaki zirvede ayaga kalkmasına dahi izin vermeyecegimdirdir, candır.
19 mayıs istanbul adada piknik zirvesinde yerinde durmayan, "yahu bir otur toplarız" nidalarımı umursamayan "tamam tamam" diyerek gecistiren, zirvelerde iş yapması engellenmesi gereken yazar
mangal başındakilere yaptığı ekmek arası köftelerle *, onların mundar olmasını önleyen sözlük yazarı.
agrasif * *
yardımsever *
calıskan *
derslerde inek sanırım * * *

ve son olarak aynı vapurda olmamıza ragmen bizden önce bindikleri için başka vapurla gittiğini düşündüğüm fakat meğersem aynı vapurdaymışız dediğim yazar. *
nasip olursa eylülde çok uzaklara gidecek insan.
bütün bir yıl boyunca her daim yanımda olan,
gözyaslarımın klavyeye düşmesine sebebiyet verebilecek tek kişi belki de hayatımda.

sensiz kalmaktan korkmuyorum da,
ya canım ellerini tutmak isterse.
(bkz: simdi uzaklardasın) *
beni bu sözlükle tanıştıran canım ciğerim kardeşim bacım herşeyimdir. kendisi fazlasıyla bilir zaten.
babasıyla arasında sürekli yaran diyaloglar geçtiğini düşündüğüm ve eğlenceli biri olduğu aşikar olan yazar.
bugün kendisiyle çok eğlendiğim, çoook sevdiğim bir tanecik kuzencim.
since 1986