mevlüt topbaş

 1. 1.
  Atatürk üniversitesi mezunu olan türkiyenin en başarılı genel cerrahlarından hemoroik, sinüs plonöidalis tedavilerinde çok başarılıdır.
  #5810824 :)
 2. 2.
  türkiye'de hemoroid vb. problemleri kesin olarak çözen bir doktordur. tam anlamıyla karikatürlük bir tipi vardır. onca sıkıntıyla ve beklentiyle gittiğiniz muayenehanesinde kendisini gördüğünüz zaman bu ne amk dersiniz. muayenehanesi ankara kocatepe camiisinin karşısındadır. allah düşürmesin, ama muayenehanesine girdiğiniz zaman ülkenin dört bir tarafından gelen hastalarla karşılaşırsınız ve ne oluyo lan burda dersiniz.

  işin garibi, bu şöhretin reklamsız gelmesidir. yani sağdan soldan, hacı kocatepe camiisinin karşısında bi doktor var adam biliyo işi yaw, sözleri ile kendisi ankara'da vergi sıralamasında hatırı sayılır dereceler elde etmiştir. hakediyor mudur, sonuna kadar.

  bu dertten muzdarip kişiler bir an önce kendisinden randevu almalıdır. eğer bir değişiklik olmamışsa standart ücret 800 liradır. hoş, kendisinin 80 küsur yaşındaki hastalarla da başarısı vardır ama işi geciktirmemek ve riske girmemek gerek. sağlık önemli.
  #9771042 :)
 3. 3.
  nam-ı diğer egzozcu mevlüt.
  #18386053 :)
 4. 4.
  Çarşamba günü ziyaretine gideceğim 1200 tl ücreti olan kişi.
  aldığım duyumlar pazarlığa yatkın bir kişiliği varmış.
  hadi mevlüt göreyim seni.
  #20589092 :)
 5. 5.
  yarın kendisi bana operasyon yapıcak sanırım, kendisi ile tanışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

  edit: tam 2 hafta oldu düzeldim sayılır ama sıkıntılı geçmedi dersem yalan olur. genel olara evet önerebilirim hastanelerdeki normal cerrahi ameliyatların yanında daha başarılı denebilir.
  #21032103 :)