bugün

akp bolu milletvekili.
--spoiler--
Gazetelerin ilk sayfalarında,kapkara haykıran puntolarla,
Suriyeli Müslüman kardeşlerden Alevilere ölüm çağrıları yükseldiğinin ertesi R.T.E.Dindar bir gençlik yetiştireceğizdiye buyurdu.
Bitmedi.!
Güya laik,sosyal,hukuk devleti ve ileri demokrasiye haiz bu ülkede Cumhurbaşkanı yine R.T.E ertesi ve diyanet işleri başkanlığını ziyaretinde aynı sözleri tekrarladı...Açılım,saçılım,domalım derken hala bu ülkede faşizmin olmadığını iddia eden entellektüel orospulara bir çift sözüm var;

Ben de devrimci gençler yetiştirme iddiasındayım...

Gazetelerin ilk sayfalarında,kapkara haykıran puntolarla,Müslüman kardeşlerden Alevilere ölüm çağrıları yükseldiğinin ertesi R.T.E.Dindar bir gençlik yetiştireceğizdiye buyurdu.Bitmedi.Güya laik,sosyal,hukuk devleti ve ileri demokrasiye haiz bu ülkede Cumhurbaşkanı yine R.T.E ertesi ve diyanet işleri başkanlığını ziyaretinde aynı sözleri tekrarladı...Açılım,saçılım,domalım derken hala bu ülkede faşizmin olmadığını iddia eden entellektüel orospulara bir çift sözüm var.Ben de devrimci gençler yetiştirme iddiasındayım...

Gazetelerin ilk sayfalarında,kapkara haykıran puntolarla,Müslüman kardeşlerden Alevilere ölüm çağrıları yükseldiğinin ertesi R.T.E.Dindar bir gençlik yetiştireceğizdiye buyurdu.Bitmedi.Güya laik,sosyal,hukuk devleti ve ileri demokrasiye haiz bu ülkede Cumhurbaşkanı yine R.T.E ertesi ve diyanet işleri başkanlığını ziyaretinde aynı sözleri tekrarladı...Açılım,saçılım,domalım derken hala bu ülkede faşizmin olmadığını iddia eden entellektüel orospulara bir çift sözüm var.Ben de devrimci gençler yetiştirme iddiasındayım...

Eğitimci-Sanatçı
Metin Yılmaz
--spoiler--
çok kaliteleri şarkıları olan sanatçı. slow şarkıları çok iyi.

http://www.youtube.com/watch?v=LnonK2nnIAo&index=5&list=PL2744C78928E544AD