bugün

Kullandırıcılarının aynı yoksunlukla bir başına çaresiz kalmasını dilediğim uyarıcı.
walter white reisin mükemmel bir şekilde yaptığı uyuşturucu bir maddedir.
ilkokul çocuklarının eline kadar düşen bağımlılık yapıcı madde.
Hayat bağlarını kopartan bir uyarıcı.
Walter White'ın gelir kaynağı.
adamın tüm hayatını si... atacak olan tehlikeli madde.
binlerce insan bunun peşinde ömrünü heba etmektedir.
ne hedef, ne ideal, ne amaç, ne nefs muhasebesi...ne sorgu, ne düşünmek... tüm gaye malı çözüp kafayı güzel yapmakta!
bir insanın kendisine yapabileceği en büyük kötülük olabilir. ben bunu kullanan sadece bir kişiyle tanıştım, tamam henüz dişleri dökülmemişti belki ama onun da ahlak değerleri kalmamıştı. uzak durun!
Dişler mi dökülüyormuş bu maddeyi kullananlarda?

Yeni öğrendim, korkunç bir şey...
geç kaldın kafir! entryni okuyunca iki çizgi çektim bile senin yüzünden...
Kokain varken bu boka sakına bulaşmayın. Gençliğinize yazık edersiniz.

içicekseniz de kaliteli şeyler için. Gidip met, bonz falan içmeyin!

Bu arada devlet alkol fiyatlarını artırmaya devam ederse, ülkenin tamamı uyuşturucuya yönelecek!

Edit: mk demek istediğimi aktaramadım. Kokain de içmeyin sakına!
dişleriniz gider yapmayın...
Bursa'da neredeyse gençlerin tamamı kullanıyor. istanbul kaliteli yer, kokain kullanılıyor burada..
Uyuşturucu bağımlılığında son nokta, öl daha iyi. Yapımında evde temizlikte kullanılan bütün kimyasalların kullanıldığı uyuşturucu.
uyuşturucu ticareti organize bir iştir .
ve izin verilmeden yapılamaz . halkın
dan kopmuş , çürümüş devletlerin kazanç
kapısıdır .
Son zamanlarda ülkedeki müge anlı, Esra Erol gibi reality showlarda sıkça gördüğümüz manyak, dengesiz, acımasız, kafasında kurup cin musallatı falan diye zırvalayan kim varsa bundan kullanıyor. Maalesef çok yaygın ve çok tehlikeli bir uyuşturucu. Bir zamanlar bonzai denen uyuşturucu konusunda insanlar bilinçlendiriliyordu. Şimdi de yapılması şart. Okul önlerinde satan torbacıların içeriden çıkamamaları lazım.
icip icip sozluge gelinen bir cesit sentetik uyusturucu.

icmeyin su boku.
Afganların ve ortadoğuluların en az yarısı hem esrarkeş hem de buna bağımlıdır.
Bir stajyer olarak, çok fazla uyuşturucu satıcılığı suçlarına şahit oldum ve satanlar da kullanıcı. Dişarıdan bakınca giyimi, hal hareketleri gayet normal görünen, her gün yanımızdan geçip gidenler gibi sıradan insanlar.
Türkiyede sandığımdan çok uyuşturucu bağımlısı olduğuna onları gördükten sonra inandım. Ve halime ve büyüdüğüm aileye şükrettim.
Uyuşturucu kullanmaya niyeti olan insanlara şunu söyleyeyim.

Evet çok kötü bir hayatınız olduğu için zaten dibe battım diye içmek istiyorsunuz ama bilmediğiniz bir şey var.

Dibin dibi yok. Uyuşturucu kullandığınızda ne haldeyseniz çok daha kötü hale geleceğinizden ölmek için yalvaracak kadar rezil olacağınızdan emin olun.

Vücudunuzdan başka hiçbir şeyiniz yok olm keriz misiniz? O kendilerini zengin kudretli vs. gibi yutturmaya çalışan zavallılar sizin gençliğinize vücudunuza sahip olmak için her şeylerini verirlerdi.

Vücudunuzun kıymetini bilin. Sağlığınıza sahip çıkın.
Allah çocuklarımızı, gençlerimizi korusun.
Ortalık çok kötü. Emniyet personeli yakını olanlar neler olup bittiğini daha iyi biliyor. Çok fazla satıcı ve müptezel var. Paranoyak oldum diyebilirim. Hırsızların çoğu en basitinden haplanıyor mesela. Sokakta abi, amca dediğiniz kel, göbekli abiler metruk binalarda meth ya da eroin kullanıyor. Acınası hallerde binlerce insan! Tehlike saçan binlerce insan! Size diyeceğim şu ki ; yakın dövüş dersleri alın. Çünkü bu insanlar çok fazla. Bağcılardaki cinayeti küçükçekmece'deki hemşire kadının annesini öldürdüğü cinayetteki gibi vahşet olduğu için bundan haberdar olduk. Peki ya hiç duymadıklarımız, görmediklerimiz?
(bkz: emine ustael)

Bu örneğin verilmesi iyi olmuş. Emine bu maddeyi kullanan en gariban ve salak kişiydi. Kimseye zarar vermedi belki ama kocası Tuncer'in robot kölesi oldu, çocuklarını koruyamadı, ablasını ve yeğenlerini kurtaramadı. O papağan gibi "ölüm susurluğu" diye saçmalıyordu ya, o işte beyninin eridiğini gösteriyor işte. Tuncer ne ezberletirse onu söylüyordu. Müge Anlı şöyle demişti: "Bu zavallı kadının yaraları kurtlanmıştı. Burada kaldığı süre boyunca zarar göreceği paranoyasıyla doğru düzgün yemek yemedi, banyo yapmadı. Hatta kadınların her ay ped ihtiyacı olur. Biz para verdiğimiz halde ped bile almadı. Nasıl halletti bilmiyorum."

Metamfetamin hayatınızı karartır arkadaşlar. Kadının vücudu yara bere içinde kalmış, kurtlanmış aloooo! Bu sadece dayakla olacak iş değil. Resmen çürümüş işte. Bu maddeye karşı gençler bilinçlendirilmeli.
Allah bunu üreteni, dağıtanı, satanı kahretsin! Bu bütün uyuşturucu maddeler için geçerli ama metamfetamin gerçekten çok berbat bir tür.

Türkiye ve Azerbaycan'ın başında halihazırda en büyük belalardan biri bu. Bizde keko jargonunda "metin amca" deniyormuş. Azerbaycan'da ise "patı" deniyor buna. Maalesef her iki Türk ülkesinde de kullananların sayısı artıyor. Özellikle iran üzerinden bu maddenin sokulduğu biliniyor. Metamfetamin kullanan birinin ne hale geldiğini görmek için annesinin başını kesen yaratığa bakmak yeterli. Ayrıca Palu ailesi olayında Tuncer denen cani ve karısı Emine Ustael de büyük olasılıkla bu maddeyi kullanıyordu. Emine'nin dişleri, teni, hareketleri korkunçtu. Bu madde insanı insanlıktan çıkarır. Devletin bu konuda çok ciddi bir mücadele yürütmesi ve kamu spotları hazırlaması gerekiyor.
burada ilaç isimleri zikredilmese iyi olur. eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmeyin.
metçiler... peynirciler...ülke gençliği için en büyük tehlikelerden biridir bu madde. buna müptela olduysanız başınıza daha başka bir bela gelmesini beklemeyin.
buna madde kullanımına bağlı yaşantı rezilce bir hayat sürmektir.
yemek istetmez, su istetmez, mezesi sigaradır, dumandır.
terso adam için 10 numara müptezelliktir kısaca.
ilaç firmalarında çalışmış biri olarak ilaç içmenizi tavsiye etmem bakın yararlı ilaç demiyorum ilaçların hepsi sağlığa zararlıdır. korona aşısı olmamışsınızdır inşallah.
Bu öyle pis bir zehir ki içen sanki kırk yıldır içiyormuş gibi bağımlı oluyor. Güvenlik dersinde işlemiştik. Üstelik dozu aşarsan anında ölüm seni bulur.