bugün

(bkz: ve şimdi ayarlar)

art niyetli bir düşünce.
(bkz: başlık açayım derken orta açmak)
saçmasapan genellemedir.
ayrıca:

(bkz: ebeyininicki).
(bkz: zenciler metalci sever)

(bkz: metalci gaylerin zenci nickleri)*
genelleme yapmayı bile beceremeyen ahmak iddiasıdır.
(bkz: kedi ulaşamadığı ete mundar dermiş)
ben ne tatar ramazanlar gördüm aslında gay olan diyesim geldi, hatta bu ara italya da 2 mafya babasının gay oldukları için infaz edildikleri geçen haftanın popüler haberlerindendi.
ayrıca, gay olmak bir tercih meselesidir.
binlerce yıllık ana soydan, erkek soya geçiş sürecinde ve sürecin devamında bu kadar zorlamalara rağmen hala insanlar bedelini ödeyerek cinsel tercihlerini açıklayabiliyorsa erkek cinsiyetçi zorlamanın ağır yaralar aldığını gösterir.
şarkılar, türküler, müzik bu erkeksi saldırımların ana alanı gibi.
doğrudur, o deri vb. şeyler gay kültüründen alınma.
peki bizim taktığımız deri kolçak vb. diğer giysiler nerden gelir acep?
saldırdığınız alanda eşelendiğinizin farkında bile değilsiniz.
bunlarla uğraşacağınıza varsa bir lafınız metal müziğin içeriğine yönelik şeyler döktürün.
"kaç yıldır metalciyim böyle kuyruk acısı görmedim!"

james hetfield
(bkz: her sıçışın ardında aynı insanın olması)
fazla gelişmemiş insan beyni kıvamına ulaşamamış beynin içindeki saçma düşünceler.
"bende zenci fantezisi var".
DAVE MUSTAiNe.
erkek bir metalci tarafından düdüklendikten sonra söylenilen söz. (bkz: bi siktir git çay koy aklın karışmış)
bu entry erkekler için:

metal müzikle uzaktan yakından alakam yok. ne dinlerim nede ilgilerim.ne kıyafetim onlara benzer, nede hareketlerim.
metalci (!) arkdaşlarım var. hepside am üstünde fındık kırıyor valla. abazalara tavsiyem, en yakın zamanda metalci olsunlar *
bu tespit için tool'dan bir şarkı geliyor.

(bkz: hush)
şarkının ilk sözü için

(bkz: fuck you)
"suçlamalar"ın kaynağı olarak sayabileceğimiz tür için;
(bkz: glam rock)
a headbanger's journey belgeselinde konu ile ilgili olarak, "karı gibi giyinmek" gibi cesur bir eylemi gerçekleştirmekle aslında erkeklik yapıldığı, zor olan şeyi yapmanın erkeklik sayılması gerektiği yorumları yer almaktadır. ancak, başlığı açanın kerameti yüzünden s.ke takılmaması gereken aptal bir önermedir aynı zamanda.
popçu i*ne oluyo da metalci niye gay olmasın dedirten sözdür.. tercih meselesidir, kişiseldir, özeldir.. *
(bkz: at yalani sikeyim inanani) denilmesine vesile olan bir genellemedir.
çocuk yaşlardayken birisine ''pipisi kısa bunun'' denilse, dalga geçilse. ''ne biliyosun len altıma mı yattın derdi'' ufak velet. işte böyle birşey. *
(bkz: herşeyi genelleme yapanların genelde gay olması)
"senin genellemeni sikerün, kaldırma beni yerimden."

chuck schuldiner
metal gruplarının ve metal kavramının tam olarak tanınmamamsı, bilinmemesi sonucu öne sürülen bir varsayımdır. yeni nesil grupların adı metal grubu olsa da özünde bir halt değildirler.
okunuşundan gay diyor heralde. yani guy. kızacak birşey yok. pizza yaptım yiyen var mı?
' ağzını hayıra götünü bayıra aç. '

rob halford
son araştırmalara göre, metalcilerin değil de, böyle tuhaf hipotez üretenlerin genelinin gay olması sonucunun çıkartılmasına sebep olan yargıdır. * *
denenmeden bilinemeyecek hadise.